Finansbank Kredi Kartı Limit Arttırma Adımları - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Finansbank Kredi Kartı Limit Arttırma Adımları

Finansbank kredi kartı limit arttırma adımları pratiktir ve banka müşteri bu yöntemleri kullanarak kredi kartlarının limitlerini yükseltme talebinde bulunabilirler. Nakit çekimlerinizde, yurt içi-yurt dışı alışverişlerinizde bankanız tarafından tanımlanan kredi kartı limitinizi kullanabilirsiniz. Kredi kartınızın limitini arttırmak istediğinizde banka bu talebinizi değerlendirmeye alacaktır.

Finansbank Kredi Kartı Limiti Hangi Kanallardan Yapılır?

Finansbank kredi kartı limit arttırma için izleyeceğiniz adımlar şunlardır.

  • İlk olarak çağrı merkezinden limit arttırma isteğinizi iletebilirsiniz
  • İnternet banka şubesinden limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz
  • SMS kanalı ile 2273’e mesaj atabilirsiniz
  • Son olarak Finansbank şubelerinden başvuru yapabilirsiniz

Finansbank kredi kartınızın limiti için bankanın bu kanallarını kullanmanız mümkündür. Size en uygun ve kolay gelen yöntemi seçip, işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank Kredi Kartı Limiti Nasıl Arttırılır?

Finansbank kredi kartı limit yükseltme için talebinizi belirttiğimiz yöntemlerden biri ile yaptığınızda banka bazı kriterlere göre limit arttırma isteğinizi değerlendirip, başvurunuza olumlu ya da olumsuz yanıt verecektir.

Kredi kartı limit arttırma için müşterinin önceki ödemelerini düzenli yapıp yapmadığına bakılıyor. Son 6 aya ait ödemenizin düzenliliği de limit arttırma işleminiz için çok önemlidir. Kredi kartınızın ödemesinin asgari tutarını mı; yoksa aylık tüm borcunu mu ödediğiniz ve bunun yanında gelirinize de bakılıyor. Kredi notu birçok banka işleminde olduğu gibi kredi kartı limit arttırma talebinde de dikkate alınan başlıca unsurdur.

Finansbank Çağrı Merkezi ile Kredi Kartı Limiti Nasıl Arttırılır?

Finansbank kredi kartı limit arttırma adımları için Çağrı Merkezine 0850 220 0 900 hatlı numarayı arayabilirsiniz. Çağrı merkezinde bu işlem ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. Sesle Yönlendirme Teknolojisini ya da tuşlama ile devam etmeyi tercih edebilirsiniz. Kredi kartı limit arttırma menüsüne ulaştıktan sonra işlemi tamamlayabilirsiniz ya da direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanmayı talep edebilirsiniz.

Finansbank SMS ile Kredi Kartı Limiti Nasıl Arttırılır?

Finansbank kredi kartının limiti nasıl yükseltiliyor; kredi kartınızın limitini yükseltmeniz için SMS kanalını kullanabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj kısmına “LİMİT” yazıp, 2273’e gönderin. Talebiniz bu işlem sonunda değerlendirilmeye alınacaktır.

Banka tarafından size otomatik limit arttırma mesajları da gelebiliyor. Bu durumda onay verirseniz kredi kartınızın limitini yükseltebilirsiniz.

Finansbank Kredi Kartı Limit Arttırma Adımları

Finansbank Kredi Kartı Limit Arttırma Adımları; İnternet Şubesinden

Finansbank internet şubesinden müşteri numarası veya TC kimlik numaranız, şifreniz ile giriş yaptıktan sonra kredi kartı menüsünden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı limit arttırma bölümünden talebinizi bankaya gönderebilirsiniz. Finansbank internet şubesi dışında ATM’ler aracılığıyla da kredi kartı menüsünden aynı adımları takip etmeniz mümkündür.

Finansbank Kredi Kartı Limit Arttırma Adımları; Periyodik Limit Arttırma Nasıl Olur?

Finansbank kredi kartı limit arttırma adımları için birçok banka kanalını kullanabilirsiniz. Periyodik kredi kartı limit arttırmak için bankaya talimat verebilirsiniz.

Periyodik limit arttırma talebiniz bulunuyorsa banka size limit yükseltmeden önce bilgi verir. Herhangi bir itirazınız olmaması halinde banka son bir değerlendirme yapar ve sonuç olumlu olursa kredi kartı limiti artar. Limit arttırmayı istemediğiniz takdirde “HAYIR” yazıp, 2273’e SMS atabilirsiniz. Limit artışını istemediğinizi müşteri hizmetlerini arayıp da bildirmeniz de mümkündür. 0850 222 1 90 hatlı telefonu arayıp, ilgili dönemde limitin yükselmesini istemediğinizi söyleyebilirsiniz.

Periyodik limit artış talimatınızı sunduktan sonra; bunu iptal etmek için çağrı merkezi ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Bunun için müşteri temsilcisine bağlanıp talimatınızı iptal edebilirsiniz. “Kart İşlemlerim” menüsünden mevcut kredi kartı limitini öğrenebilirsiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ