Finansbank 5030 İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Gerekli Belgeler - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Finansbank 5030 İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Gerekli Belgeler

23 Ocak 2020

Finansbank 5030 İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Gerekli Belgeler

Finansbank 5030 ihtiyaç kredisi başvurusu ve gerekli belgeler SMS yoluyla yapılabilir. Finansbank müşterilerine daha çok kredi kullandırmak ve onlara başvurularda kolaylık sağlamak için SMS sistemini açmıştır. Bankanın vermiş olduğu SMS numarasına mesaj atabilir; ihtiyaç kredisi kullanma başvurusu yapabilirsiniz.

Finansbank 5030 İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Gerekli Belgeler; SMS Başvurusu Nasıl Yapılır?

Finansbank ihtiyaç kredisi başvuru sms için izlemeniz gereken adımlar aşağıda verilmiştir:

  • Mesaj bölümüne TC kimlik numaranızı yazın
  • Mesajı 5030’a gönderin
  • SMS ile ön başvurunuz bankaya iletilir
  • Kısa süre içerisinde bankadan olumlu ya da olumsuz yanıt gelir; kredi ön başvurunuz olumlu sonuçlanırsa Finansbank şubesine giderek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz

İhtiyaç kredisi için ön başvuru 5030 SMS hattından yapılabileceği gibi Finansbank internet, telefon ve şubeler aracılığıyla da gerçekleştirilebilir.

Finansbank 5030 İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Gerekli Belgeler; SMS Başvurusundan Sonra Ne Yapılmalı?

Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu ve gerekli belgeler ile ilgili işlemler sonucunda kredi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Kredi için ön başvurunuzu SMS kanalıyla yapabilirsiniz. Bu aşamada banka sizin kredi notunuza; yani önceki ödemelerinizin düzenli olup olmadığına, hangi banka ürünlerini kullandığınıza vb. göre değerlendirme yapıp talebinize yanıt verecektir.

Ön talebiniz onay alırsa 1 ay içerisinde Finansbank şubesine gidip kredinizi kullanmalısınız. SMS ön başvurusundan 1 ay sonra kesin başvuru için şubeye giderseniz banka bunu yeni kredi talebi olarak değerlendirir.

Finansbank İhtiyaç Kredisi SMS Başvuru Sonucunu Nereden Öğrenebilirim?

Finansbank ihtiyaç kredisi SMS başvuru sonucu banka değerlendirilmesi yapılınca size kısa mesaj ile iletilecektir. Başvuru sonucunuzu bu şekilde öğrenebilir; talebiniz olumlu karşılandıysa kesin başvurunuzu yapmak için bankaya gerekli evraklarla birlikte gidebilirsiniz.

Finansbank 5030 İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Gerekli Belgeler Nelerdir?

Finansbank ihtiyaç kredisi için gerekli belgeler kesin başvuru esnasında yanınızda olmalıdır. Bankaya vermeniz istenen evraklar şunlardır:

  • Noter tasdikli pasaport veya sürücü belgesi
  • Nüfus cüzdanı sureti
  • Son 3 aya ait isme kayıtlı telefon, doğalgaz, elektrik, su, internet, cep telefonu faturası
  • İşverenden, işyerinden alınan onaylı gelir belgesi/işverene ait imza sirküleri veya bordro

Finansbank ihtiyaç kredi kullanmak için banka tarafından istenen belgelerin eksiksiz olması ve doğru bilgi içermesi gerekir.

İhtiyaç Kredisi için Diğer Başvuru Kanalları Nelerdir?

İhtiyaç kredisi kullanmak için başvuru yapmak istiyorsanız hesabınız üzerinden kredi için “Hemen Başvur” butonuna tıklayabilirsiniz. 0850 222 8 573 hatlı kredi hattı numarasını arayıp, 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanız mümkündür.

Kredi Go mobil platform ile dakikalar içinde ihtiyaç kredisi başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz.

Finansbank İhtiyaç Kredisi Ne Kadar?

Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu ve gerekli belgeler ile ilgili aşamalar tamamlandığında krediyi kullanabilirsiniz. Finansbank ihtiyaç kredisi güncel kampanyası ile 3 ay ödeme ertelemeli olarak verilir. Faiz oranları müşterilerin kredi notuna göre ayrı ayrı belirlenmiştir.

İhtiyaç kredisi için her müşterinin belirli limiti dahilinde banka kredi çıkartır. Kredi notu bu nedenle alacağınız ihtiyaç kredisinin miktarında önemli rol oynar. Finansbank ihtiyaç kredisi için banka 60 aya kadar taksit imkanı da sunar.

3 ay ertelemeli olarak kredi çekmeyi tercih ederseniz krediyi aldıktan 3 ay sonra ilk kredi taksitini yatırabilirsiniz. İhtiyaç kredisi hesaplama aracı üzerinden alacağınız kredi miktarını, taksit sayısını belirleyip ayda ödeyeceğiniz miktarı görmeniz mümkündür. Aylık faiz oranı, aylık taksit miktarı ve toplam geri ödeme tutarı da hesaplama araçlarında gösterilir.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZ