Faturalı Hatta Anında Kredi - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Faturalı Hatta Anında Kredi

29 Mayıs 2020

"<yoastmark

Vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak adına acil olarak nakit paraya ihtiyaç duyabilirler. Nakit ihtiyacınızı gidermek için bankalara yapılan kredi başvuruları gün geçtikçe artmaktadır. Artan başvurularla bankalar kredileri verirken kurallarını sıkılaştırdığı için vatandaşlar başka yollarla nakit para bulmaya çalışmaya başladı. Bu yolların içinde son zamanda popüler olan ve adını fazlaca duymaya başladık. Faturalı Hatta Anında Kredi nedir sorusuna cevap olmak için yazımızı hazırladık detaylar sizinle. Bunun yanında gelir belgesiz kredi veren bankalar yazımızı okuyarak bu bankalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Faturalı Hatta Anında Kredi Başvurusu

Adından da anlayabileceğimiz gibi bu hizmetten sadece faturalı hat sahibi olan kişiler yararlanmaktadır. Faturasız hat sahibi olan kişiler bu kredi türünden yararlanmaları mümkün değildir. Bu kredi aslında size nakit olarak direk ulaşmıyor ama insanlar kendileri arasında bu işe böyle demektedir. Bu bahsedilen krediyi aslında operatör servisleri size telefon almak için veriyorlar. Yani siz hangi operatörü kullanıyorsanız gidip talepte bulunmanız doğrultusunda size verilebilecek telefonları gösteriyorlar. Siz dilerseniz bu telefonlardan birini 24 ay vade seçeneklerine kadar alabiliyorsunuz. Telefonun ücretini ise kullandığınız operatör sizden aylık belirlenen tutarda telefon faturanıza yansıtıyor. Bu aşamadan herhangi bir sorun ile karşılaşmadıysanız telefon size veriliyor. İşte telefonu aldıktan sonra artık telefonunu nakit paraya çevirebilirsiniz. Faturalı Hatta Anında Kredi avantajları ve bunun yanında nasıl daha çabuk nakit paraya dönüştürebilirsiniz yazımızın devamında.

"<yoastmark

Faturalı Hatta Anında Kredi Güvenilir mi

Operatörünüz ile yaptığınız telefon antlaşmasını yaparken aldığınız telefonun piyasada çok kullanılan bir telefon olduğuna dikkat edin. Bu işte dediğimiz gibi size direk nakit olarak para verilmeyecektir. Operatörler size taksitle telefon satacaklar sizde bu telefonu satarak kendiniz nakit elde edebilirsiniz. Bu kredi güvenilir olmakla birlikte az miktarda nakit ihtiyacı olanların bankalarla uğraşmadan direk nakit para sorunlarını çözebilecek bir yoldur. Telefonu aldığınız gibi ambalajını açmadan bir telefoncuya götürürseniz telefonunuzun sıfır fiyatı ne ise onun biraz altındaki bir tutara sizden alacaktır. Size çok düşük bir fiyat verecek olursa ikinci el eşyaların satıldığı platformlardan kendinizde satışı yapabilirsiniz.

"<yoastmark

Telefon Alabilmeniz İçin Şartlar

Bu konuda ise sizden istenilen iki tane açık şart bulunmaktadır bunlardan bahsederken yüksek fiyatlı telefon alabilmeniz içinde bir şart bulunmaktadır. Turkcell, Turktelekom, Vodofone operatörlerinden telefon alabilmeniz için gerekli olan şartlardan ilki hattınızın son altı aydır hiç kapanmaması, istenilen ikinci şart ise faturanızı düzenli olarak ödüyor olmanız gerekmekte. Fiyatı yüksek olan telefonları alabilmeniz için tarifenizin ya da faturanızın yüksek tutarlarda olması gerekmektedir. 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ