Faizsiz Ev Satan Firmalar - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Faizsiz Ev Satan Firmalar

13 Mart 2020

"<yoastmark

Faizsiz Ev Satan Firmalar

Ülkemizde birçok ev sahibi olmak isteyen vatandaşımız bulunmaktadır. Çoğu vatandaşımız için kredisiz olarak ev almak imkansız olarak görünmektedir. Bankalar ve faizsiz ev satışında bulunan bazı Faizsiz Ev Satan Firmalar ile bu vatandaşlarımız ev sahibi olmuşlardır ve olmaya devam etmekteler.

Sıfır Faiz ile Konut Almanın Yolları

Artan konut fiyatları ile ülkemizde ev sahibi olmak oldukça zor gibi görünse de geçtiğimiz yıllarda başlamış olan uygulamalar ile mümkün hale gelmiştir. Faizsiz Ev Satan Firmalar ve sıfır faizli konut kredileri sayesinde birçok vatandaşımız ev sahibi olmuştur. Firmalar sayesinde müteahhitlerinde işleri yoğunlaşmış ve oldukça hızlı bir şekilde artış göstermiştir. Firmalara en büyük örnek EMİNEVİM olarak gösterilebilir. Bu firmadan ev almak isteyenlerin yapması gerekenler nelerdir peki, firma hangi sistemle çalışmaktadır bu gibi konuları yazımızda bulabilirsiniz, yazılarımızın içinde Konut Kredisine Devlet Desteği Nelerdir yazısını da bulabilirsiniz.

Faizsiz Ev Satan Firmalar Emin Evim Sistemi Nedir

Emin evim, faiz ödemeden başvuruda bulunan kişilerin bütçesine uygun olarak istedikleri bölgeden, istemiş oldukları gayri menkule sahip olmalarını sağlamakta. Firmanın sistemi yardımlaşma ve imece usulüne dayanmakta. İmece sistemi sayesinde firmanın sunmuş olduğu avantajlardan yararlanarak ev sahibi olmak isteyenlerin oluşturduğu grup ile herkes birbirine yardım ederek ev sahibi olabilmekte. Herkesin el birliği ile grupta bulunan diğer bir arkadaşına yardım ederek mülk sahibi olmaları sağlanmakta. Emin evim sistemi ülkemizde bir ilke imza atmakla kalmayıp dünyada böyle bir sistemle çalışan bir firma bulunmamaktadır.

"<yoastmark

Emin evim Sistemi ile Nasıl Ev Sahibi Olunur

Faizsiz ev sahibi olmak isteyenlerin çoğu bu firma aracılığı ile hayalini kurmuş oldukları evin sahibi oldular. Firmanın sağladığı sistem sayesinde ev sahibi olmak çok kolay bir işlemdir. Neredeyse herkesin ismini duyduğu ama nasıl çalıştığı hakkında ve firma ile ilgili genel olarak bilmediğimiz bir kesindir. Sistemin çalışmasını size aşağıda bahsettik.

Ev almak isteyen ve emin evim firmasından faydalanmak isteyen kişilerin yapması gereken ilk şey almak istediği alabileceği evin fiyatının hangi aralıkta olduğunu belirlemesi.

Fiyat belirlendikten sonra ödeme planınızı ayarlayıp kaç ay vadeli olarak bu işi yapacağınızı da belirlemeniz gerekmekte.

Firmaya başvuru yaptığınızda belirttiğiniz vade ayına göre gruplar oluşturmakta ve oluşturulan grupta herkesin bir aylık ödemesi ile bir ev alınabilmektedir.

Bir ay vade taksiti ile havuzda biriken para karşılığında alınacak evin kime verileceği konusunda ise notere başvurulur.

Peşinat sağlandıktan sonra evin fiyatını vade sayısına bölerek aylık ödeme planı oluşturulur. Grubu oluşturan kişilerden ilk ev alan müşterilerin taksit miktarı belirli bir şekilde artarak gider ve taksitler bitene kadar bir artış olmamaktadır.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ