Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar

29 Mart 2022

"<yoastmark

Evleneceklere Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar

İnternet üzerinden yapılan alışverişler her geçen günde artış göstermektedir. Ülkemizin piyasasına yapancı firmaların girmesi ile ülkemizdeki beyaz eşya piyasasında hareketlenmeler, fiyat farkları artmaya başladığından dolayı beyaz eşya alacak olanlar internet üzerinden almaya çalışmaktadır. Bankalar ise bu durumu kendileri avantaj olarak görüp beyaz eşya almayı düşünen ama nakit parası olmayanlar için kredi vermeye başladılar. Evleneceklere Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar Hangileri bankalar içinde en uygun faiz oranlarını size sağlayacak olanlar hangileridir gibi bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.  Yeni evlenecek olanların, evini yeni dizecek olanların avantajları daha fazla olup sizin yapmanız gereken; bankanın anlaşma sağladığı firmadan beyaz eşyanızı almak olacaktır. Eşyalarınızı alırken krediye başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra banka sizinle iletişime geçecektir ve kredinin durumu ile sizinle konuşacaktır. İşte bu bankaları yazımızda bulabilirsiniz bunun yanında verdikleri faiz oranlarını da öğrenebilirsiniz. Ayrıca sitemizde sizin için hazırladığımız diğer yazıların arasından Evlenenlere Devlet Desteği yazımızı okuyabilirsiniz.

"<yoastmark

İş Bankası Alışveriş Kredisi

İş Bankası birçok yeniliğe imza attığı bu konuda da yeni bir proje ile karşınıza çıkmaktadır. Size kolaylık sağlamak amacı ile internet üzerinden yapılacak olan alışverişler için Anında Alışveriş Kredisi imkanı sağlamaktadır. Bu kredi sayesinde istediğiniz eşyayı hemen alabilecekseniz. Bunun yanında ödemelerinizi vadeli olarak yapacaksınız. Kredi limitleri ise 48 aya kadar vadeli şekilde; 750 TL ile 15 bin TL arasında kredi imkanı sunuluyor.

"<yoastmark

Ziraat Katılım Bankası Beyaz Eşya Kredisi

Geçtiğimiz yıllarda kurulan bu platform ile beyaz eşya alacaklara kredi sağlayarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır. Katılım bankaları bütün harcamalarınıza kredi sunmamakta ama bu iş için sizlere yardımcı olmaktadır. Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar avantajları arasında bu bankayı sayabiliriz. Kredi kullanırken bu bankayı seçmek istiyorsanız; size en yakın olan Ziraat Bankası şubesine gidebilirsiniz, işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Sizin için Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar En uygun faiz sağlayan bankalardan bir tanesidir. Kredilerini 48 aya kadar vadeli olarak sunmaktadır ve bankayla görüşmenizde bunun detaylarını sağlayabilirsiniz. Sizden bir takım belgeler istemekte olup belgeleri şubeye gittiğinizde size bilgisi sunulacaktır. Bu bankanın yanında ING, Aktifbank, Yapı kredi bankası ve Denizbank; sizin için beyaz eşya alırken sizin için kredi imkanı vermektedir.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ