Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar bu yıl başlayan bir kampanya ile kredi kartı ev hanımlarına verilmektedir. Bu kampanyanın adı her kadına 1 kredi kartı kampanyası olarak geçmekte ve bu kapsamda 3 bin TL limitli kredi kartı verilmekte. Bayanlar için hazırlanan bu kredi kartları çalışmayan tüm kadınlar rahatlıkla alabilirler. Bu kredi kartları 500 TL ve 5000 TL arasında limitlere sahip olabilir ve 24 aya kadar taksit yapabilir. Bu kartları alabileceğiniz bankaları sizler için araştırıp yazımıza konu ettik, dilerseniz bunlara bakabiliriz. Bankalarla ilgili aklınızda olan sorularınızın çözümleri için sitemizde bulunan yazılara bakabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar Eşi Vefat Edenler İçin

Eğer eşiniz SGK veya emekli memur sandığından emekli olduysa eşinize sağlanan imkanların birçoğu sizin için geçerli olur. Eşinizin vefat etmesi bu hakları elinizden almamakta. Olur da böyle bir durumla karşı karşıya kalırsanız gerekli yerlere eşinizin vefat ettiğini belirterek emekli maaşının size geçmesini sağlayabilirsiniz. Emekli maaşında bir takım kesilmeler ile size verilmektedir yaklaşık olarak yüzde 75’i size verilmektedir. Kalan yüzde 25 kesilmektedir. Emekli maaşınızın yattığı bankadan geliriniz olduğu için kolaylıkla kredi kartı alabilirsiniz. Başvuru yapmanız yeterli olacaktır kartınız size 10 iş gününde ulaşacaktır.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar Gelir Belgesi Olanlar İçin

Ev hanımısınız ve herhangi bir yerde sigortalı olarak çalışmıyorsunuz. Ama yine de sabit bir geliriniz var ise bu gelir kira geliri olabilir veya herhangi bir yerden düzenli olarak gelen bir yardım olabilir. Kiranızın ya da yardımın geldiği bankanın sisteminde sabit gelirli olduğunuz için kredi kartı başvuru yaptığınız zaman gelir oranınıza göre size kredi kartı çıkaracaklardır. Başka bir bankadan kredi kartı almak istiyorsanız gelirinizi kanıtlamanız gerekir aksi taktirde kredi kartı size çıkmayacaktır. Kredi kartlarının aidat sorunları bulunmaktadır bunu engellemek içinde otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekmektedir. Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar içinde geçerli olarak herhangi bir geliriniz yoksa kredi kartı çıkma ihtimali çok düşüktür. Minimum limitlerde düşük ihtimalle çıkabilir örneğin 500 TL limitli. Bu ihtimali arttırmak istiyorsanız üzerinize bir tapu varsa bu ihtimal daha da artmaktadır. Özellikle Ziraat Bankası ve QNB Finansbank’tan kredi kartı alacaksanız.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Odeabank 500 TL Limitli Kadınlara Kredi Kartı

Bu sene Odeabank tarafından yapılmış olan bir uygulama olup herhangi bir geliri olmasa da kredi notu yüksek olan kadınlarımıza kredi kartı verilmekte. Odeabank kredi kartının Limiti 500 TL olup kart aidatı da kadınlara özel olduğu için yoktur. Bu karta başvuruyu yerinizden kalkmadan rahatlıkla yapabilirsiniz. Cep telefonunuz aracılığıyla yapabileceğiniz başvuru için bankanın sitesine altı çizili yere tıklayarak gidebilirsiniz. Genel olarak bakıldığı zaman düzenli bir gelire sahip olmadığınız zaman yüksek limitli kredi kartına sahip olamazsınız. Eğer bir kira geliriniz var ama bunu bankadan almıyorsunuz, kiracınızla konuşarak bankaya yatırmasını söylemeniz sizin gelirinizi ispatlamanızı sağlayacaktır. Bu şekilde düzenli geliri olan biri olarak kredi kartı alabilirsiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZ