En Uygun Araç Kredisi Veren Bankalar - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

En Uygun Araç Kredisi Veren Bankalar

3 Mart 2020

"<yoastmark

En Uygun Araç Kredisi Veren Bankalar sıfır ya da ikinci el araç almak isteyenleri kredi ihtiyaçları var ise karşılamaktadırlar. Söyleyeceğimiz bankaların araç kredisinde düşük faiz uygulaması sayesinde sizde sahip olmak istediğiniz araca rahatlıkla sahip olacaksınız. Alacağınız aracın sıfır, ikinci el olması fark etmeden kredi başvurunuzu hemen yapıp düşük faizli krediyi alabilirsiniz. Taşıt kredilerine hafta sonları sms ya da internet üzerinden formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

En Uygun Araç Kredisi Veren Bankalar Hangileri

Diğer kredilere gibi taşıt kredileri de aylık ödeme planına göre faiz oranları değişiklik göstermektedir. Yine de söyleyeceğimiz bankalar için bu yine de faiz oranlarında artış olmamaktadır. Kampanya içinde olsun ya da olmasın alacağınız sıfır, ikinci el araçlara düşük faizli kredi veren bankaların başlarını devlet bankaları çekmektedir. Diğer düşük faizli bankalara 2 tane özel bankalar eşlik etmektedir. En Uygun Araç Kredisi Veren Bankalar toplamda beş tanedir. Bu bankalardan bahsederken güncel olarak verdikleri düşük faizlerden de bahsedeceğiz.

"<yoastmark

En Uygun Araç Kredisi Veren Bankalar Vakıfbank

Düşük faizli kredi veren devlet bankaların içinde olan Vakıfbank size tavsiye edeceğimiz ilk banka olacaktır. Diğer bankalarla aynı vade zamanına sahip olan banka diğerlerine göre faiz oranları oldukça düşük durumdadır. Kredi notunuz uygun olduğu sürece faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Aracın kasko değerinin 120 bin TL’sine kadar kredi kullanabilirsiniz. Vade 60 aya kadar çıkabilir eğer araç 5 ile 8 yaşlarında ise uygulanmaktadır yoksa 48 ay vade verilmektedir. Size öneri olarak sunmamızdaki ilk sebep geri ödeme planında yapılan kolaylıklar bulunmasıdır. Müşteri isterse 3 ayda bir geri ödeme planı yapılabilir. Sıfır araçlar için 120 bine kadar olan araçlarda yüzde 70 oranında kredi, 120 binden fazla olan sıfır arabalara yüzde 50 oranında kredi çıkmaktadır. Alınan 40 bin liralık kredi için 36 aylık vadede aylık 1360.90, 48 aylık vade için 1086 ve 60 aylık vade de 924 TL geri ödemeli para verilmektedir.

Ziraat Bankası

Bu bankaların başını çekenlerin devlet bankası olmasının sebebi devletin vermiş olduğu destekler sayesinde olmaktadır. Ziraat Bankası 60 ay vade ile taşıt kredisi imkanlarını araç alacaklar için vermektedir ve aracın durumu önemli değildir. İsterseniz sıfır isterseniz ikinci el alabilir ikisi içinde 60 ay vadeli kredi verilmektedir. İkinci el araçlarda aranan yaş sınırı 5 yaşından küçük olanlar içindir. Bankanın güncel faiz oranları ile alacağınız 50 bin TL’lik kredi ödeme planları şu şekildedir. 24 ay vadeli 2396 TL, 36 ay vadeli 1704 TL ve 48 ay vade ile alacağınız kredinin 1361 TL geri ödemesi bulunmaktadır.

"<yoastmark

Halkbank

 Devlet bankalarının En Uygun Araç Kredisi Veren Bankalar içinde bulunan Halkbank kredi miktarı biraz daha fazladır. 200 bin TL’ye kadar kredi veren banka bu fiyatı 48 ay vade ile vermektedir. 60 ay vadeli almak isteyenler ayda % 0,94 faiz oranı ile kredi alabilmekte. 50 bin TL kredi alanlar 48 ay vadeli 1151 TL geri ödeme planı vermekte. 60 bin TL kredi 48 ay vade için 1381 TL geri ödemesi sunmaktadır.

Devlet bankalarının yanında Akbank ve Denizbank düşük faizli taşıt kredisi vermekte olan özel bankalardır.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ