En Düşük Faizle En Uygun Taşıt Kredisi - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

En Düşük Faizle En Uygun Taşıt Kredisi

8 Temmuz 2020

En Düşük Faizle En Uygun Taşıt Kredisi

Adından da anlayacağımız gibi taşıt kredisi taşıt alırken verilen kredi türü olup insanlara araç alırken finansal destek sağlamaktadır. Bu kredi imkanı sayesinde taksit öder gibi araba sahibi olabilir bu krediyi kullananlar. Bu krediyi alabilmeniz için aracın sıfır araba ya da ikinci el araba olmasının bir önemi yoktur iki tür içinde kredi sağlanmaktadır. Krediyi kullanabilmeniz için ufak bir şart bulunmakta olup oda araç fiyatının yüzde yirmisinin sizin ödemenizdir. Bankalar sizlere araç fiyatının yüzde seksenine kadar kredi olanağı sağladıkları için sizin geri kalan kısmı ödemeniz gerekmektedir. Taşıt kredileri faiz oranları bankadan bankaya değişmektedir. Sizlere en uygun en düşük faizle taşıt kredisi veren bankalar hakkında bu yazımızı yazdık. Dilerseniz sitemizde taşıt kredileri hakkında birçok yazı bulabilirsiniz bunlardan biri de Taşıt Kredisi Aylık Ödemesini Yapmazsanız Ne Olur yazımızdır. Ayrıca sitemizde bankada yapabileceğiniz işlemler ile ilgili birçok bilgi bulunmakta olup arama yerine yazmanız durumunda yazımızı okuyabilirsiniz.

Vakıfbank En Düşük Faizle Taşıt Kredisi

Sizler için en düşük faizle taşıt kredisi avantajları sağlayan bankaların başını çekmektedir Vakıfbank. Banka sizlere taşıt almak için kullanacağınız kredilerde belirlediği faiz oranı %1.43 seviyelerinde dolanmaktadır. Vade süresini uzatmak isteyen müşteriler içinse 60 aya kadar vade olanağı sağlamaktadır. Bu banka aracılığı ile 50 bin TL ve 48 ay vade ile geri ödeme yapacağınız kredilerde aylık ödeme tutarı 1540 TL olarak hesaplanmaktadır. Banka sizden masraf içinde bir tutar istemektedir hepsi birlikte geri ödeyeceğiniz tutar 74372 TL olarak hesaplanmaktadır.

Halkbank En Düşük Faizle Taşıt Kredisi

Hemen hemen her bankanın sunmuş olduğu bu hizmeti tabi ki Halkbank da sunmaktadır. Diğer bankalarla karşılaştırıldığında faiz oranı oldukça düşüktür. Sizin aklınızdaki Bankaların En Düşük Faizle Taşıt Kredisi içinde yerini baş sırada almaktadır. Faiz oranı %0,95 şeklindedir diğerlerine göre düşük olduğunu bu sayısal değer üzerinden de anlayabilirsiniz. Yukarıdaki ile kıyaslayacak olursak bankadan alacağınız 50 bin TL ve 48 ay vadeli taşıt kredisi için aylık geri ödeme tutarı 1361 TL. Masraflar dahil olarak ödeyeceğiniz tutar ise toplamda 65573 TL şeklindedir.

En Düşük Faizle En Uygun Taşıt Kredisi

Ziraat Bankası En Uygun Taşıt Kredisi

Devlet Bankası olan Ziraat Bankası bu konuda da en uygun faiz oranı sağlayan bankaların içinde yerini almış bulunmaktadır. Bankanın size sağlamış olduğu krediyi geri öderken 60 ay vadeye kadar uzatabilmektesiniz. Bunun yanında sizlere vereceği kredinin faiz oranı ise %0,96 şeklinde belirlenmiştir ve bu faiz oranı üzerinden istediğiniz araç için kredi çekebilirsiniz. Bu bankada alacağınız 50 bin TL ve 48 ay vadeli kredinin sizin için aylık geri ödemesi bu faiz oranı üzerinden 1380 TL olarak çıkarılmaktadır. Bütün masrafları içine koyarak hesapladığımızda geri ödeyeceğiniz tutar ise 66480 TL olarak çıkarılmakta.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ