Emlak Bankası Bireysel İhtiyaç Finansmanı - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Emlak Bankası Bireysel İhtiyaç Finansmanı

11 Haziran 2020

Emlak Bankası Bireysel İhtiyaç Finansmanı

Emlak Bankası Bireysel İhtiyaç Finansmanı Emlak bankasının yenilikçi çalışmaları ile ortaya çıkmış olan bir yeniliktir. Bir süredir bankacılık faaliyetine ara veren Emlak Bankası başka bir şekilde müşterilerinin karşısına çıktı. Emlak Katılım Bankası olarak faaliyetlerine devam edecek banka ismine de eklemiş olduğu gibi artık hizmetlerini, politikalarını katılım banka modeline göre devam edecek. Katılım bankası olarak devam edeceği hizmetler arasında bireysel ihtiyaç finansmanı bulunmaktadır. Bu bankanın sunmuş olduğu hizmet ile ilgili olarak yazımızı hazırladık aklınızda bulunan soruların cevabı yazımızdadır. Sitemizde bankacılık işlemleriniz ile ilgili birçok yazı bulunmakta olup onlara da göz atabilirsiniz bu yazılardan bir tanesi de İş Bankası Kredi Faiz İndirimi yazımızdır.

Emlak Bankası Bireysel İhtiyaç Finansmanı Nedir

Emlak Bankası İhtiyaç Finansmanı nedir sorusuna cevap verecek olursak bu banka katılım bankası olarak geçtiği için size finansal destek verirken sizin hizmet veya bir ürün almanız gerekmektedir. Alacağınız hizmet ve ürünlerden bahsedecek olursak bunlar beyaz eşya, televizyon, klima, bilgisayar, eğitim harcaması, mobilya gibi birçok ürün çıkmaktadır. Bunların yanında seyahat için gerekli olan masraflar için ve hac, umre gibi harcamalarınız içinde banka size destek sağlayabilmektedir. Üstelik hac ve umre için size sağlanan finansal destek ise 60 ay vadeli olarak sizlere sunulmaktadır. Bunun dışında olanlar için size sağlanacak olan vade ise 48 ay şeklindedir.

"<yoastmark

Emlak Bankası Bireysel İhtiyaç Finansmanı Başvurusu

Yukarıdaki gibi ihtiyaçlarınız için Emlak Bankası Bireysel İhtiyaç Finansmanı avantajları gibi konularda yararlanmak istiyorsanız yapmanız gerekenlerden bahsedelim. Bu ürün ya da hizmetlerden yararlanmak isteyenler ürünün veya hizmetin proforma faturasını almanız gerekmekte. Elinizde bulunan fatura ile yapmanız gereken ise bulunduğunuz konuma en yakın olan Emlak Bankası Şubesi bulmanız. Fatura ile şubeye gittiğinizde yanınızda kimliğinizin de olması gerekmektedir bundan sonrasını banka çalışanları halledecektir. Proforma Faturası olmayanlara finansman sağlanmaması çok yüksek ihtimaldir. Banka sizden kesinlikle bu faturayı istemektedir, hac ve umre için ise Diyanet İşleri Başkanlık’ından alınacak onaylı belge gereklidir.

"<yoastmark

Bireysel İhtiyaç Finansmanı Ödeme Planı

Genel olarak alacağınız ortalama tutara göre hesaplanacak olan geri ödeme planının örneğini size sunacağız. Ama her zaman söylediğimiz gibi güncel oranları yakalamak ve kesin bir ödeme planı almak için yapmanız gereken şubelere gidip bilgi almak olacaktır.

30 Bin TL olarak alacağınız ihtiyaç finansmanı aylık geri ödemesi vadelere göre değişiklik göstermektedir.

36 ay vade ile %0,95 kar oranları ile aylık ödeme planı 980 TL ve ödeyeceğiniz toplam miktar ise 35,620 TL.

48 ay vade ile %0,95 kar oranları ile aylık ödeme planı 788 TL ve ödeyeceğiniz toplam miktar ise 37,830 TL.

60 ay vade ile %0,95 kar oranları ile aylık ödeme planı 660 TL ve ödeyeceğiniz toplam miktar ise 39,900 TL.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ