EFT Saati Qnb Finansbank - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

EFT Saati Qnb Finansbank

2 Şubat 2020

"<yoastmark

EFT Saati Qnb Finansbank

2020’de QNB Finansbank da bir değişiklik söz konusu değildir, 2019 yılındaki EFT saatleri ile aynıdır. EFT ücretlendirmesi biraz artmıştır 2019 yılına göre. Diğer para transferleri yani EFT işlerinde bir değişiklik bulunmamakta. EFT Saati Qnb Finansbank, Qnb Finansbank EFT ücretleri, Qnb Finansbank EFT limitleri, Qnb Finansbank EFT yapabileceğiniz yerler, Qnb Finansbank EFT işlemi kaç dakikada işleme girer, Qnb Finansbank EFT sorgulama işlemleri ile ilgili bilgileri size sunmaya çalıştık.

Qnb Finansbank EFT Saati

2020 yılında EFT Saati Qnb Finansbank, EFT saatleri 09.00 ile 17.15 arasında olmaktadır. Diğer bankalarda bu saatler biraz farklı olabiliyor, buna karşı Nöbetçi Transfer diye yeni bir işlem türü mevcut. Normal EFT saatleri hafta içi mesai içerisindeydi bunun nedeni Merkez Bankasının bu saatlerde çalışıyor olmasından kaynaklıdır. Nöbetçi Transfer ise bu saatler dışında dilediğiniz zaman bankalar arası para transferleri yapabilmeye olanak sağlamakta. Nöbetçi transfere geçen bankalar şu an oldukça azdır. Yakın zamanda çoğu bu uygulamaya başlayacaktır. Çünkü EFT işlemleri saat 17.15 den sonra da oldukça çoktur. Bir de saat 16.00 ile 17.15 arası yapılan EFT’lere geç EFT denilmektedir. Buda ücrette farklılık göstermektedir.

Qnb Finansbank EFT Yapabileceğiniz Yerler

Bütün Qnb Finansbank şubeleri, bütün Qnb Finansbank ATM’leri, Qnb Finansbank mobil uygulaması, Qnb Finansbank çağrı merkezi ve Qnb Finansbank internet sitesi bunlar EFT yapabileceğiniz yollardır. Mobil uygulamanız ve internet bankacılığı şifreniz yok ise şubeler, çağrı merkezi ve ATM’ler EFT yapmanız gereken yerlerdir. Ama uygulamanız yada internet bankacılığı şifreniz varsa hiç beklemeden hemen bu işlemi tamamlayabilirsiniz.

"<yoastmark

Qnb Finansbank EFT ücretleri

Qnb Finansbank EFT işlemi Şubeleri: 50 TL – 75 TL arasındadır

Qnb Finansbank EFT işlemi ATM: 18 TL

Qnb Finansbank geç EFT işlemi ATM: 20 TL

Qnb Finansbank EFT işlemi mobil uygulama: 6.25 TL

Qnb Finansbank geç EFT işlemi mobil uygulama: 9 TL

Qnb Finansbank EFT işlemi internet sitesi: 6.25 TL

Qnb Finansbank geç EFT işlemi internet sitesi: 9 TL

Qnb Finansbank EFT işlemi çağrı merkezi: 50 TL

Qnb Finansbank geç EFT işlemi çağrı merkezi: 50 TL

Qnb Finansbank EFT limitleri

Bankadan bankaya değişen limitler Qnb Finansbank da EFT Saati Qnb Finansbank içinde 300.000 TL olarak belirlenmiştir. Dilerseniz bu fiyat artabilir. Bunun için Qnb Finansbank müşteri temsilcileri ile görüşülmelidir.

Qnb Finansbank EFT İşlemi Kaç Dakikada İşleme Girer

EFT işlemi Merkez Bankası’ndan yapıldığından dolayı bu işlem yoğunlukta geçe kalabilir. Yoğunlukta 40 dakika onun dışında 5 ile 20 dakika sürebilir. Eğer bu süreleri de geçiyorsa yanlışlık olma durumu yüksektir ve paranız hesabınıza geri dönecektir.

"<yoastmark

Qnb Finansbank EFT sorgulama

Yukarıda bahsettiğimiz süreler içerisinde işleminiz gerçekleşmedi ve herhangi bir yanlışlık olduğunu düşünmüyorsanız sorgulama yapabilirsiniz tabi yanlışlık varsa da yapabilirsiniz. Bunun için Qnb Finansbank çağrı merkezini aramanız gerekmektedir.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ