EFT Saati Albaraka - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

EFT Saati Albaraka

1 Şubat 2020

"<yoastmark

EFT Saati Albaraka

2020 yılında Albaraka bankası birkaç bankanın yapmış olduğu EFT yeniliklerinden birine katılmıştır. Bu yenilik Nöbetçi Transfer, nöbetçi transferin nasıl olduğu saatleri hakkında bilgiler verilecektir. Bu bilgiler verilirken EFT Saati Albaraka, EFT Albaraka ücretleri, EFT Albaraka Nasıl yapılır, hesaba para ne zaman geçer gibi sorularınızı da cevaplamaya çalıştık. 2020 yılında yapılmış olan bu yeniliğe katılmış olan Albaraka bankası bu yenilikle EFT işlemi saatlerini, havale işlemi saatleriyle aynı yapmıştır. Dilerseniz başlayalım.

Albaraka EFT ücretleri

Şubelerden yapılan EFT talimatı kasadan: 33 TL

Şubelerden yapılan EFT talimatı hesabı: 27 TL

Mobil bankacılık ile yapılan EFT talimatı: ücretsiz

ATM den yapılan EFT talimatı: ücretsiz

İnternet sitesi üzerinden yapılan EFT talimatı: ücretsiz

Çağrı merkezinden yapılan EFT talimatı: ücretsiz

EFT Saati Albaraka, Albaraka EFT saatleri içerisinde yapılan EFT talimatları ücretsizdir. Bir tek şubelerden yapılan EFT işlemleri ücretlidir. Gelelim diğer konulara.

"<yoastmark

Albaraka EFT İşlemi Nasıl Yapılır

Yukarıda ücretleri olan işlemlerle EFT yapılabilir bu işlemler şube, ATM, çağrı merkezi, mobil bankacılık ve internet sitesi olmak üzere bir sürü seçenek bulunmaktadır.

Eğer şubeden para göndermek isterseniz herhangi bir Albaraka Bankası şubesine giderek sıra aldıktan sonra işlemi çok kolay bir şekilde tamamlarsınız.

Albaraka ATM’lerden yapılan işlemlerde Albaraka kartınızı takıp para göndermeye basıp EFT seçeneğiyle tamamlanabilir.

İnternet sitesi ile mobil bankacılık aynı işlemlerle yapılabilir ayıran tek fark telefonunuza mobil uygulamayı indirip uygulamayı telefonunuza tanıttıysanız şifreleri farklıdır. Yani internet sitesine giriş yapacağınız şifre ile mobil uygulamada kullanacağınız şifre farklı olur tek fark bu. Diğer işlemler ATM ile aynı olmakla birlikte son olarak EFT seçeneğinden sonra istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru girmelisiniz.

Çağrı merkezinden ise EFT Saati Albaraka olması gerekmekte. Yani mesai saatleri, Albaraka EFT Saatleri içinde olmalı. Sadece arayıp işlemi söylemeniz yeterli.

Albaraka Nöbetçi Transfer

Bu banka dışında çok az bankada olan bir yenilik Nöbetçi Transfer. Çok iyi bir yenilik bu sayede havale saati gibi oldu EFT saatleri havale bildiğiniz gibi haftanın her günü her saat yapılabilir. Yani 7/24 yapılar. Nöbetçi transfer ise EFT saatleri dışında yapılabilir. EFT saatlerinde bir değişiklik yoktur. Nöbetçi transfer ona artı gelen bir yenilik. Size EFT Saati Albaraka’yı aşağıda vereceğiz. Nöbetçi transfer bunlar dışında her zaman yapılabilir. Ücreti ise 8 TL.

Albaraka Bankası EFT Ne Zaman Hesaba Geçer

Albaraka diğer bankalara göre bunda da yeniliklerle geliyor. Diğer bankalarda yoğunlukta bir saate kadar işlem tamamlanır. Ama Albaraka da en geç 20 dakikada tamam. Yoğunluk olmasa dakikalar içinde EFT işlemi tamamlanıyor. Diğer bankalara ise zaman 5 ile 20 dakikası deniyor.

"<yoastmark

EFT Saati Albaraka

Yukarda yapılabilecek yolların hepsinde saat 08.30 – 17.15 arasında bu işlem yapılabilir. Diğer zamanlarda yapacaksanız Nöbetçi transfer sayesinde yapabilirsiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ