Eft İşlem Saatleri Vakıfbank - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Eft İşlem Saatleri Vakıfbank

3 Şubat 2020

"<yoastmark

Eft İşlem Saatleri Vakıfbank

Eft bankalar arası transfer, havale banka içi transfer bu fark ile başlayalım. Eft de Merkez Bankası işlem yaptığından dolayı EFT işlemi belli saatler içinde gerçekleşmekte. Eft İşlem Saatleri Vakıfbank nedir, eft sorgulama işlemi, Vakıfbank eft ücretleri, Vakıfbank eft limiti ve Vakıfbank eft ne kadar sürede hesapta olur gibi başlıklarla sizin kafanızdaki soru işaretlerini götürmeye çalıştık. Başka bir yenilik olan nöbetçi transfer hakkında bilgi almak için diğer yazılara bakabilirsiniz ama Vakıfbank bu yeniliğe henüz geçmiş değil.

Vakıfbank Eft İşlem Saatleri

2020 yılında Vakıfbank EFT saati güncellenmiştir. Eft İşlem Saatleri Vakıfbank 08.30 – 17.15 arasında gerçekleşmektedir. Geçen senelerde bu süre biraz daha kısıtlı durumda iken bu senelerde durum bu şekilde. Peki eft haftanın her günü yapılabilir mi sorusuna ise cevabımız hayır. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri yukarıda belirttiğimiz saatler içerisinde işleminizi yapabilirsiniz. Yukarıda belirtilen saatlerin dışında yaparsanız şayet o zamanda yukarıda belirttiğimiz günlerden işlemi yaptığınız günden sonraki günde işleminiz tamamlanacaktır. Resmi tatillerde de bu işlem sarkacaktır. Tatil günlerinde eft işlemi yapılamamaktadır. Yarım gün olan günlerde ise saat 08.30 – 11.00 arasında eft işlemini yapabilirsiniz. Son olarak saat 16.00 ile saat 17.15 arasında yapılan eftye geç eft adı konulmuştur.

"<yoastmark

Vakıfbank Eft İşlemi Ücretleri

Vakıfbank internet sitesi EFT işlemi ücreti: 6.75 TL

Vakıfbank internet sitesi geç EFT işlemi ücreti: 9.50 TL

Vakıfbank mobil bankacılık EFT işlemi ücreti: 6.75 TL

Vakıfbank mobil bankacılık geç EFT işlemi ücreti: 9.50 TL

Vakıfbank telefon bankacılığı EFT işlemi ücreti: 50 TL

Vakıfbank telefon bankacılığı geç EFT işlemi ücreti: 30 TL

Vakıfbank ATM EFT işlemi ücreti: 20 TL

Vakıfbank Şubeleri EFT işlemi ücreti: 70 TL – 600 TL

2020 yılında Eft İşlem Saatleri Vakıfbank ücretlendirilmesi yukarıda ki gibi güncellenmiştir. Bazı durumlarda ve bankanın size tanımış olduğu ayrıcalıklarda bu işlem her platformda ücretsiz hale gelebilir.

Vakıfbank Eft Limitleri

2020 yılında Vakıfbank eft limitleri bir günde en fazla 200.000 olarak belirlenmiştir. Bireysel hesabınız var ise bu limit artmamakta fakat bir şirket hesabınız var ise bu limiti dilediğiniz kadar arttırabilmektesiniz.

Vakıfbank Eft İşlemi Ne Zaman Hesaba Geçer

Vakıfbank müşteri temsilcisi ile görüşüp bu soruyu sorduğunuz zaman size 5 dakika ile 10 dakika arasında işlemin tamamlanacağından bahseder. Bundan bahsettikten sonra yoğunluk olması halinde sürenin uzayabileceğini ekler. Yoğunluk durumunda ise maksimum 30 dakika içinde tamamlanır.

"<yoastmark

Vakıfbank Eft İşlemi Sorgulama

Vakıfbank 2020 yılında sorgulama işlemi ile devam etmektedir. Olur da bahsettiğimiz sürelerde para transferi gerçekleşmez ise sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Bunu parayı gönderdiğiniz platform üstünden şubeden ise gidip şubeye danışarak ya da siteden yaptıysanız sorgulama için ayrılmış yerden bakabilirsiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ