Düşük Faizle En Uygun Taşıt Kredisi - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Düşük Faizle En Uygun Taşıt Kredisi

20 Mayıs 2020

Düşük Faizle En Uygun Taşıt Kredisi

Düşük Faizle En Uygun Taşıt Kredisi

Vatandaşlar araç sahibi olmak istediklerinde, istediği araba için eksik olan parayı karşılamak için taşıt kredileri kullanmaktadır. Eksik paranız olmasa bile bu kredi sayesinde taksitle araba sahibi olabilirsiniz. Şu anda hizmet veren bütün bankalar sizlere taşıt kredileri hizmeti vermektedirler. Krediyi kullanmak için isterseniz sıfır araç alabilir isterseniz ikinci el araç alabilirsiniz bankadan alacağınız kredi arabanın durumuyla alakalı değildir. Tek bir durum var bankalar arabanın tamamına kredi imkanı sağlamamakta bir kısmını sizin ödemeniz gerekmektedir. En Düşük Faizli Taşıt kredisi hakkında bilgi edinmek istiyorsanız yazımızı merkez bankası verilerine göre hazırladık. Bu yazımız gibi sitemizde banka işlemleriyle ilgili birçok yazı bulunmaktadır bunlardan biri de Vakıfbank Taşıt Kredisi yazısı olup inceleyebilirsiniz.

Düşük Faizle En Uygun Taşıt Kredisi

asdasd

Halkbank Taşıt Kredisi

Taşıt kredisini müşterilerine sunan bankalardan biri olan bu banka müşterilerinin memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır. Kredinin faiz oranları %0,96 şeklinde olup oldukça uygun faizli taşıt kredisi olduğunu söyleyebiliriz. Bankadan alacağınız krediye örnek verecek olursak 50 bin TL ve 48 ay vadeli olarak çekilen bir kredinin geri ödemesi aylık 1361 TL olarak hesaplanmaktadır. Aylık geri ödemenin haricinde kredi masrafı olarak 250 TL ödemeniz gerekmektedir. Yani 48 ay vadeli 50 bin TL’lik bir kredinin geri ödemesi toplam 65.500 TL civarında olmaktadır.

Yapı Kredi Taşıt Kredileri

Bankanın bu kredi türü için belirlediği faiz oranı %1,19 şeklinde olup taşıt kredisi avantajları arasında yerini alabilir. Yukarıdaki gibi vade ve tutar şeklinde kredi üzerinden gidecek olursak. 50 bin TL ve 48 ay vade şeklinde çekilen bu tür bir kredinin aylık geri ödemesini 1446 TL olarak yapmaktasınız. Geri ödemeleri ve masrafları toplayacak olursak bu kredi size 69650 TL ye gelmektedir.

Düşük Faizle En Uygun Taşıt Kredisi

Ziraat Bankası Taşıt Kredileri

Uygun Taşıt Kredileri arasında yerini alan Ziraat Bankası, bu kredinin faiz oranını %0,96 şeklinde belirlemiştir. Bu bankada vadeler 60 aya kadar çıkabilmekte ve aynı şekilde örnek verecek olursak. 50 bin TL ve 48 ay vade ile aldığınız krediyi aylık 1361 TL olarak ödeyeceksiniz ve toplamda kredi size 65600 TL’ye gelmiş olacak.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI - 2 YORUM

BİR YORUM YAZ