Denizbank Vadeli Dolar Hesabı - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Denizbank Vadeli Dolar Hesabı

12 Mayıs 2020

"<yoastmark

Denizbank Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranı

Denizbank Vadeli Dolar Hesabı evinizde bulunan yada yeni yatırım yapacağınız dövizler için güzel faiz oranlarını size sunmaktadır. Vade süresini seçmeyi size bırakmaktadır banka. Dilerseniz vade süresini 15 gün seçersiniz dilersiniz bir yıl seçebilirsiniz bu seçenek tamamen size kalmıştır. Vadeli hesaplarının genelinde olduğu gibi faiz oranları vade gününe göre ve hesaba yatıracağınız tutara göre değişiklik göstermektedir.

Denizbank Vadeli Dolar Hesabı Nasıl Açılır

Vadeli döviz hesabınız bulunmuyorsa günümüzde bu oldukça basit bir sorun olarak görülmektedir. Yapmanız gereken internet şubesi ya da mobil uygulama üzerinden hesap açma işlemi yapmak hesabınız direk açılacaktır. Vadeli Dolar Hesabı avantajları sizin için uygunsa dilerseniz hesabı şubeden de açabilirsiniz. Sitemizde Denizbank’ın işlemlerinin hakkında birçok yazı bulunmakta ve bunlardan biride Denizbank Kurtaran Hesap yazımızdır sitemiz üzerinden okuyabilirsiniz.

"<yoastmark

Vadeli Dolar Hesabı Faizleri Nelerdir

Bankada vadeli hesap açtırarak döviz yatırımızdan aynı zamanda faiz kazanabilirsiniz. Denizbank Vadeli Dolar Hesabı Faizleri Nelerdir sorusuna bankanın belirlemiş olduğu tutarlara göre faiz oranları bulunmaktadır. Bu faiz oranları normal vadeli hesap faiz oranlarına göre azdır. Bütün bankalarda bu sistem böyle işlemektedir. Aşağıda bazı faiz oranlarını görebilirsiniz.

1000 dolar ile 25000 dolar arasında döviz yatırımınıza %2 oranında vaiz sağlamakta ve bu faiz oranının vadesi 15 gün ile 22 gün arasında.

1000 dolar ile 25000 dolar arasında bulunan döviz yatırımlarınıza %3 oranında faiz sağlamakta ve vadesi 62 ile 90 gün arasında.

1000 dolar ile 25000 dolar arasındaki yatırımınız için %4 oranında faiz oranı sağlamakta ve vade günleri 365 gün yani 1 yıldır.

Bankaların faiz oranları sürekli güncellediği için bu oranlarda değişiklik gösterebilir. Bunun için Denizbank’ın internet sitesinden en güncel ve doğru faiz oranlarını bulabilirsiniz.

"<yoastmark

Denizbank Vadeli Dolar Hesabı Başvurusu

Başvuruda bulunmak isteyenler aslında hesap nasıl açılır sorusuyla aynı anlamı içermektedir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi yapmanız gereken işlemler oldukça kolaydır. İnternet bankacılığı ve mobil uygulama fark etmeden sisteminize girmeniz gerekmektedir. Sisteme girdikten sonra hesap açma bölümünden bununla ilgili hesabınızı oluşturabilirsiniz. İnternet bankacılığına sahip değilseniz şubelerden de rahatlıkla 2 dakikada bu hesap açılabilir. Şubeye gitmek istemeyip internet bankacılığını kullanmayanlar ise müşteri hizmetlerini arayarak da hesaplarını açtırabilirler. Hesabı açtırmak için birçok yol olup size en uygun olanı seçip yapmanız sonucunda hesabınız açılacaktır.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ