Denizbank Taksitli Nakit Avans - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Denizbank Taksitli Nakit Avans

9 Şubat 2020

Denizbank, denizcilik sektöründe finansal katkı sunması için 1938 yılında kurulmuştur ve o yıllarda bir devlet bankası olarak iş hayatında yer almıştır. Sonrasında gelişimini sürdüren Denizbank şu anda özel bir bankadır ve Sberbank Grubu (Rusya) içindedir. Yurt dışı ve yurt içinde çok sayıda müşteriye bankacılık hizmeti veren Denizbank kampanyaları ve sağladığı kolaylıklar ile de müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkartmayı amaçlamaktadır. Denizbank taksitli nakit avans da müşterilerin yararlanabileceği avantajlar arasında bulunmaktadır.

Nakit İhtiyacınız Olduğunda Taksit Fırsatı!

Taksitli nakit avans ile nakit ihtiyaçları daha rahat bir biçimde karşılanabilmektedir. Nakit avanslar bilindiği üzere özellikle kredi kartınızda limit sorunu yaşadığınız zaman kurtarıcı bir uygulama olarak görülebilmektedir. Burada belirtmemiz gereken önemli bir ayrıntı vardır; nakit avansların faiz oranları yüksek olur. Bu da birçok kişiyi çektikleri avansı geri ödeme aşamasında zor durumda bırakabilmektedir. Bu nedenle taksitli nakit avans imkanından yararlanmayı tercih edebilirsiniz. Denizbank kredi kartı nakit avans hesaplama içinse bankanın resmi web sitesindeki hesaplama araçlarını kullanmak mümkündür.

Denizbank taksitli para uygulamasından yararlanırken öncelikle talebinizi( İstediğiniz miktar vb. ) bankaya ATM, şubeler, internet bankacılığı, mobil bankacılık veya telefon bankacılığı aracılığı ile iletmelisiniz. Kredi kartınızın bulunması ise şarttır. Vade sayısı maksimum olarak 9 aydır. Taksitli nakit kullanırken minimum ve maksimum limitler de belirlenmiştir. Buna göre minimum olarak 1500 TL kullanmanız gerekir. Maksimum çekebileceğiniz taksitli nakit avans miktarı ise 10.000 TL’dir.

Denizbank Taksitli Nakit Avans

Denizbank Taksitli Nakit Avans; Denizbank Şubeye Gitmeden Kredi

Denizbank hayatı kolaylaştırmak üzerine belirlediği sloganıyla müşterilerine sürekli olarak yenilenen fırsatlar ve ürünler sunarken, özellikle Sberbank’a bağlı olarak faaliyetlerini sürdürdüğünden beri karlılık oranını yükseltmiştir. Türkiye’nin lider banka kuruluşlarından biri olan Denizbank’ın çok sayıda şubesi bulunmaktadır. Başta yalnızca tek bir banka olarak sektörde yer alan Denizbank şu anda oldukça geniş bir finansal hizmetler ağına sahip olmuştur. Denizbank’ta çok sayıda bankacılık işlemini artık güvenilir ve pratik bir biçimde halledebilirsiniz. Yazımızda Denizbank şubeye gitmeden kredi ile ilgili bilgiler sunacağız.

Denizbank Taksitli Nakit Avans; Şubeye Gitmek ile Vakit Kaybetmeyin!

Bankacılık sektöründe teknolojik platformlar gün geçtikçe işlerimizi daha kolay bir hale getirmektedir. Özellikle ihtiyaç kredisi kullanmak artık çok pratik! Bunun nedeni ise sadece bir sms ile banka şubesine uğramak zorunda olmadan kredinin kullanılabilmesidir. Cep telefonundan onay alacak olan kredilerinizin belli bir limiti vardır; bu limit Denizbank’ta 55.000 TL’dir. Yani maksimum 55.000 TL kredi sms ile onaylanabilir. Denizbank sms ile kredi başvurusu yapmaya karar verdiyseniz KREDİM yazdıktan sonra kimlik no’yu da gönderinize ekleyip 3280’e yollayabilirsiniz.

Denizbank anında kredi çekme kolaylığından siz de yararlanabilirsiniz. Başvurunuza çok kısa bir süre içerisinde ( Genel itibariyle birkaç dakika ) yanıt alacaksınız. Gelen banka sms bilgisinde ne kadar kredi kullanabileceğiniz ve bunu kaç vade ile geri ödeyeceğiniz gibi bilgiler bulunacaktır. Denizbank internet şubesinden onaylanan kredinizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZ