Denizbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Denizbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

9 Şubat 2020

Denizbank; Türkiye ile beraber yurt dışında da birçok şubeye sahiptir ve bu şubelerin sayısı gittikçe artmaktadır. Müşterilerine etkili, pratik ve hızlı hizmet sunan Denizbank’ın sağladığı avantajlar, kredi ürünleri vb. hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ya da herhangi bir sorunuz için Denizbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile destek alabilirsiniz.

Denizbank Müşteri Hizmetleri ile Hızlı Çözümler

Denizbank Müşteri Hizmetlerine bağlanarak istediğiniz konu hakkında hızlı bir şekilde bilgi almanız mümkündür. Denizbank’ın müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 222 0 800’dür. Yurt içindeyseniz ayrıca 444 0 800 müşteri hattını da arayabilirsiniz fakat bu numara Türkiye dışında yaşayanlar için geçerli değildir. Kayıt cihazı ile işlemlerinizi yapabileceğiniz gibi dilerseniz Denizbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma seçeneğini de tercih edebilir; bu sayede doğrudan bir müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine zaman kaybetmeden bağlanmak için sırasıyla 2-1-0 ‘ı ( Genellikle kredi kartı işlemleri için) tuşlayabilir veya 5-5-0 ile de aynı işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Sıkça kullanılan 0 tuşu ise çoğunlukla kayıp veya çalıntı işlemleri için müşteri temsilcisi ile direkt olarak görüşebilmenizi sağlar.

Denizbank Müşteri Numarası Öğrenme içinse yine aynı numaraları kullanabilirsiniz. Bankacılık işlemlerinizde kendi bilgilerinizi bu şekilde rahatlıkla hatırlamanız ve öğrenmeniz mümkündür. Denizbank müşteri temsilcilerine bağlandığınızda müşteri numaranızı sorgulatabilirsiniz veya ses kayıt cihazına bununla ilgili soru yöneltebilirsiniz. Denizbank’ın müşterisi iseniz bu işlemleri müşteri hizmetleri hattı ile yapmak için ekstra bir kayıt ya da başvuru gerçekleştirmenize gerek yoktur.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Denizbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası; Denizbank SMS Kredi

Denizbank kredi ürünleri, kartları ve fırsatları ile her geçen gün müşteri sayısını arttırmakta ve Türkiye’nin birçok yerinde oldukça fazla sayıda şube açmaktadır. Rusya’ya ait Sberbank Grubu’nun bünyesine katılan Denizbank’ta müşteriler için seçenekler geniştir. İnsanlar özellikle günümüzde vakit bulma zorluğu yaşadıklarından kolay ve pratik bankacılık işlemlerine daha fazla yönelmektedirler. Denizbank sms kredi başta gelen banka kolaylıklardan biridir ve şubeye uğramak zorunda olmadan kredi başvurusunu mümkün kılar.

Şubeye Uğramadan Kredi Başvurusu Yapabilirsiniz!

Denizbank’ta Cebimde Kredi uygulaması bulunmaktadır. Kısaca bilgi vermemiz gerekirse sadece TC kimlik numaranız ile KREDİM yazarak istenen numaraya sms atmanız yeterli olacaktır. (Numara: 3280 ) Birkaç dakika içinde banka tarafından size dönüş olur ve kullanacağınız kredi limitini smste görebilirsiniz. Böylece önceden çekebileceğiniz krediyi öğrenirsiniz. Denizbank sms ile kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizde ise 3280’e TC kimlik no ve KKart yazarak mesaj atabilirsiniz.

Denizbank’a kredi veya kredi kartı başvurusu yaptıysanız; sonucu kısa sürede öğrenebilirsiniz. Denizbank kredi başvurusu sorgulama müşterilerin başvuru sürecini takip edebilmeleri için pratik kanallar aracılığıyla gerçekleştirilebilmektedir. 0850 220 0 800 nolu müşteri hizmetlerinden, sms aracılığıyla, internet bankacılık sisteminden veya ATM’lerden başvuru sonucunuzu öğrenebilir ayrıca dilerseniz herhangi bir Denizbank şubesine de gidebilirsiniz. Denizbank’ta kredi başvuru sürecinizi öğrenmek için tek bir yöntem yoktur; bu sayede size en uygun ve rahat gelen seçeneği tercih edebilirsiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI - 2 YORUM

BİR YORUM YAZ