Denizbank Mobil Eft Saatleri - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Denizbank Mobil Eft Saatleri

3 Şubat 2020

"<yoastmark

Denizbank Mobil Eft Saatleri

Havale ile eft arasında önemli bir fark vardır. Bu önemli fark havale bankanın kendi içindeki hesaplarda para gönderilmesi, eft başka bankaya para göndermedir. Bu olaydan dolayı ikisinin işlem saatleri birbirinden farklıdır. Havale her bankada yedi gün yirmi dört saat yapılır. Eft saatleri bankadan bankaya değişir ve göndermek için seçtiğiniz yerde değişikliğe neden olur yani şubelerde ve mobil uygulamada farklı olabilir. Denizbank Mobil Eft Saatleri, Denizbank şube eft saatleri, Denizbank internet bankacılığı eft saatleri, Denizbank eft limitleri, Denizbank eft ücretleri hakkında bilgileri sizin için hazırladık. Diğer bankaların eft saatleri ile ilgili yazıları diğer makalelerimizde bulabilirsiniz.

Denizbank Mobil Eft Saatleri

Şubelerde farklı olan eft saati genele bakıldığında internet bankacılığı, iletişim merkezi, mobil uygulamada yada mobil bankacılıkta aynıdır. Mobil uygulamada Denizbank Mobil Eft Saatleri saat 08.30 ile 17.00 arasında işleme alınmakta şubeye göre kıyaslandığı zaman daha fazla bir süre tanınmıştır.

"<yoastmark

Denizbank Şubeleri Eft Saatleri

Şubelerin eft saatinin mobil uygulamaya göre daha kısıtlı olduğundan bahsetmiştik. Akıllı telefon uygulaması Eft Saatleri ile Denizbank şube eft saatleri arasında yarım saatlik bir fark bulunmaktadır. Bulunan bu farkın sebebi ise banka şubelerin açılış saatinden kaynaklanmaktadır. Denizbank şubeleri saat 09.00 ile saat 17.00 arasında çalıştıkları için Denizbank şube eft saatleri de bankanın çalışma saatleri olmuştur.

Denizbank İnternet Bankacılığı Eft Saatleri

Bahsettiğimiz gibi mobil bankacılık Eft Saatleri ile aynı saatlerde işlem alınmakta. Eğer bununla işlem yapmak isterseniz internet bankacılığı şifrenizi bilmeniz gerekir. T.C. kimlik numaranızı veya hesap numaranızla birlikte şifrenizi yazarak sisteme giriş yapabilir yaptıktan sonrada para transferi eft işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Denizbank Mobil Eft Limitleri

Bütün bankalar kendi limitlerini kendilerini belirlemektedir. Denizbank eft limitleri ise 2020 yılında Denizbank’ın belirlemiş olduğu tutar günlük 100.000 TL. Yüz bin TL dilediğiniz takdirde artabilir tabi Denizbank’ın belirlemiş olduğu tutar doğrultusunda eğer size yetmeyeceğini düşünüyorsanız müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz.

"<yoastmark

Denizbank Mobil Eft Saatleri Ücretleri

Saat 16.00 ile 17.00 arasında yapılan Denizbank eftsine geç eft olarak adlandırılır ve ücretlendirilmesi biraz farklı olur. 2020 yılında eft ücretlendirilmesi aşağıdaki gibi güncellenmiştir.

Denizbank mobil eft ücreti: 4.5 TL

Denizbank mobil geç eft ücreti: 7 TL

Denizbank  Eft Ücretleri

Denizbank şubeden eft ücreti: 70 TL – 700 TL arası

Denizbank şubeden geç eft ücreti: 90 TL – 720 TL arası

Denizbank internet sitesinden eft ücreti: 6.5 TL

Denizbank internet sitesinden geç eft ücreti: 8.5 TL

Denizbank atmden eft ücreti: 15 TL

Denizbank atmden geç eft ücreti: 18 TL

"<yoastmark

Denizbank eft ücretlendirilmesi 2020 yılında yukarıdaki fiyatlar şeklinde güncellenmiştir. Bankanızın size tanımış olduğu bazı ayrıcalıklara sahip iseniz eft ücretlendirilmesi sizin için ortadan kalkmış olabilir.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ