Denizbank Kurtaran Hesap - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Denizbank Kurtaran Hesap

14 Mart 2020

"<yoastmark

Kurtaran hesap, Denizbank tarafından hizmete sunulmuş bir yenilik olup kredili mevduat hesabıdır. Denizbank Kurtaran Hesap Başvurusu ile bankada bu hesabı olan müşteriler nakit paraya sıkıştıklarında bu hesaptan yararlanabilirler. Bu hesabı açmak ise bir o kadar kolaydır ve bu hesap için başvuru yapmanızın iki yolu bulunmaktadır. İlk yol başvuru yapacak kişinin atacağı bir SMS ile yapılabilirken diğer yol tabi ki şubelere gidip başvuruda bulunmak. Şubeden hesap işlemi yapacak olanların giderken yanlarında kimliklerinin, ikamet adreslerinin ve kendine ait bir faturayı götürmelerini öneririz. 

Denizbank Kurtaran Hesap Nedir

Denizbank Kurtaran Hesap Kampanyası, acil nakit ihtiyacı olan vatandaşların kesintisiz olarak haftanın her günü her saat yararlanabileceği bir kredili mevduat hesabıdır. Kredili mevduat hesabından para çekerek para ihtiyacını karşılayan kişiler dilerse parayı taksitli olarak çekebilirler. Bu durumda da çektikleri parayı 12 ay vadeli olacak şekilde geri ödeyebilirler. Bu gibi özellikler göz önünde bulundurulduğunda bu hesap müşterilerin işine gelen avantajlı bir hesaba dönüşmektedir. Kurtaran hesaba sahip olan kişilerin en yakın şubeye ya da Denizbank ATM’sine giderek hesabın limitini öğrenebilirler. Taksitli limitler farklılık gösterebildiği için onu da ayrı olarak öğrenebilirler, Denizbank taksitli nakit avans yazımızı okuyarak böyle bir ihtiyacınızda ne yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Denizbank Kurtaran Hesap Avantajları Neler

Bu hesap kullanıcılarına birçok avantajı sağlamaktadır, Denizbank Kurtaran Hesap Faiz Oranları son derece avantajlıdır, Denizbank Kurtaran Hesap Açma işleminde sizlere gerekli bilgiler verilir. Sürekli olarak nakit sıkıntısı çekenlerin bu hesap fırsat sunmaktadır. Avantajlardan kısaca aşağıda bahsedelim:

Kredili mevduat hesabı olarak geçen bu hesap, hesapta para olmasa bile harcama yapılabilen bir hesaptır. Bununla vatandaşların yapacakları ödemeler harcamalar aksamadan devam edebilmekte, dolayısıyla borçlarında herhangi bir gecikme olmamakta.

"<yoastmark

Denizbank müşterilerinin kullanabileceği en kolay kredi türüdür bu hesap.

Kullanıcılar, kullandıkları tutar ve kullandıkları gün sayısına göre faiz ödemekteler bunun dışında herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Kurtaran hesabın faiz oranı değişiklik gösterebilmektedir şu an %5 sularında gezmektedir ama banka bunu sürekli olarak güncellemektedir o yüzden şubeye gidip bilgi almanız daha sağlıklı olabilir. 

Bankanın yaptığı bir kampanya ile temmuz ayına kadar bu bankanın faizlerinde indirimler yapılacağı söylentiler arasındadır.

Taksitli Kullanım

Denizbank taksitli kullanım için yapılabilecek minimum tutarın 200 TL olması gerektiğini belirtmiştir. Çektiğiniz tutar vadeleri ise 3, 6, 9 ve 12 ay vadeli ödeme seçenekleri ile geri ödenebilmekte. Ödeme günü yapılacak olan borcun yapılmaması durumunda, çekilen paraya faiz işlemekte bu oranda %5 oranında değişebilmekte.

"<yoastmark

Hesap Başvurusu Nasıl Yapılır

Bu kadar avantajlı bir hesap özellikle de acil olarak nakit ihtiyacı olabilecek kişiler için yapılmış olan güzel bir bankacılık uygulamasıdır. Başvuru yapacak olanların SMS ile yapmaları için KURTARAN yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaralarını yazıp göndermeleri gerekmektedir. Bize göre banka şubesine gidip başvuru yapmak daha iyi olacaktır hem de bu şekilde güncel faiz oranları ile limitler hakkında da bilgiler almış olursunuz. Bu şekilde bir taşla iki kuş vurmuş olursunuz, diğer bankaların işlemleri ile ilgili bilgi almak isterseniz sitemizdeki yazılara bakabilirsiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI - 3 YORUM

BİR YORUM YAZ