Denizbank Hayat Sigortası - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Denizbank Hayat Sigortası

3 Mayıs 2020

"<yoastmark

Denizbank iyi ki varsın hayat sigortası hizmeti sizi düşünerek sundukları ile beklenmedik risklere karşı hayatınızı güvence altına alıyor. Denizbank resmi internet adresine erişim sağladıktan sonra ana sayfada bulunan BES ve Sigorta sekmesine basın. Bastığınızda karışınıza gelen bölümünden bölümden sigortalar sekmeleri içinden iyi ki varsın hayat sigortasına basarak giriş yapabilirsiniz. Karşınıza direk olarak Denizbank hayat sigortası başvurusu için form gelecektir. Bilgilerinizi eksiksiz sizden istenildiği gibi doldurduktan sonra başvuru işlemlerinizi sonlandırın. Bunun yanında işlemini internet üzerinden halletmek istemeyenler en yakın Denizbank şubesine giderek de başvuru işlemlerini tamamlamanız mümkündür tabi ki internet sitesinden halledildiği gibi mobil bankacılık aracılığı ile de  sadece bu işlemi değil dilediğiniz her işlemi yapabilirsiniz. Yapmak istediğiniz işlemi yapamazsanız bize sormanız yeterlidir sizin için hemen cevap üreteceğiz. Bu yazımızın yanında yine Denizbank’ı ilgilendiren diğer yazılarımıza göz atmayı unutmayın bunlar sizin banka hakkında bilgiler, avantajları edinmeniz için yazılmış yazılardır bunlardan biri de Denizbank Kurtaran Hesap yazımızdır.

Denizbank Hayat Sigortası Teminatlar

Sigortanın kapsamları hakkında bilgiyi banka size sunacaktır ama genel olarak vefat, kaza ve hastalık sonucu sakat kalma, kanser ve acil güvence gibi durumları için geçerlidir.

  • Sigorta süresi boyunca başınıza gelecek olan kazalar sonucunda tazminat ödemesi ile geleceğinizi güvence altına alırsınız.
  • Size ve yakınlarınıza; kanser olma ve buna bağlı olarak alacağınız tıbbi tedaviler olması durumunda poliçede belirtilen koşullara göre size ödeme yapılır.
  • Denizbank hayat sigortası müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 222 0 638’dir. Teminat tutarları hakkında bilgi almak istiyorsanız siz de iletişime geçebilirsiniz.
  • Hayat sigortası yaptırdığınız zaman geçerlilik süresi 1 yıldır.

"<yoastmark

Hayat Sigortasından Kimler Yararlanabilir

18 yaş ve 59 yaşları arasında olan bütün herkes Denizbank tarafından sunulan hayat sigortasından avantajlarından yararlanma hakkına sahip olurlar.

Denizbank Hayat Sigortası Primleri Nasıl Ödenir?

Bankanın sigorta primleri TL para birimi olarak belirlenir. Yıllık olarak ödeme yapılıyor ve Denizbank müşterileri tercihlerine göre primleri banka hesapları üzerinden yatırabiliyorlar. İsteyen müşteriler ise kredi kartına 12 taksit fırsatı sayesinde kolaylıkla Denizbank Hayat Sigortası Primlerini ödeyebilir. Hayat sigortası avantajları bunlarla kalmayıp devam ediyor. Sağlık hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda ilaç sevki, hastane nakli ve tıbbi danışmanlık gibi birçok avantajları sizlere sunar. Ödediğiniz primleri vergi matrahından düşmeniz de mümkündür. Bu sayede sigorta sayesinde vergi avantajından da yararlanabilirsiniz.

Denizbank sigorta sorgulama işlemlerini yapabilmek için 0850 222 0638 numarasını arayarak müşteri hizmetlerine 9.00 ve 18.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

"<yoastmark

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ