Denizbank Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi Nasıl Alınır - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Denizbank Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi Nasıl Alınır

26 Ocak 2020

Denizbank Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi Nasıl Alınır

Acil nakit ihtiyacını gidermek isteyenler DenizBank gelir belgesiz kefilsiz kredi nasıl alınır öğrenmek istiyor. Çünkü bu tarz belgeler olmadan kredi çekmek hem kolay hem hızlı geliyor. Aynı zamanda gelir durumu olmayanların da dikkate aldığı bir durum. Sonuç olarak:

  • DenizBank ihtiyaç kredilerine ilişkin belge talep etmeyebilir.
  • Kişinin kredi notu dikkate alınarak harekete geçilir.
  • Temiz kredi geçmişine sahip olan vatandaşların şansı daha büyüktür.

DenizBank Kefilsiz Kredi Özellikleri Nelerdir?

DenizBank kredide değişikliğe gitme hakkına sahiptir. Yani kesin bir dille kefil ya da belge istemediğini belirtmiyor. Buradan anlaşıldığı üzere bazı durumlarda kefil ve belge talep edilebilir. DenizBank gelir belgesiz kefilsiz kredi nasıl alınır öğrenmek isteyenler de şubelere başvurarak konuyla alakalı net bir bilgi elde edebilir.

Temelde ihtiyaç kredisi için herhangi bir gelir belgesi talep etmemesi dikkatlerden kaçmıyor. Başvuru için sadece nüfus cüzdanı aslı ile fotokopisi yeterli görülür. Bu haliyle maksimum 55.000 TL’ye kadar kredi alınabilir. En fazla 60 ay vade seçeneğine yer verilmiştir. Son olarak ‘evrak yok , kefil yok’ sloganını gözler önüne sermiştir.

Denizbank Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi Nasıl Alınır

DenizBank Belgesiz Krediye Nasıl Başvurulur?

DenizBank gelir belgesiz kefilsiz kredi nasıl alınır merak edenler için başvuru detayları sıralanmıştır. Örneğin ilk etapta SMS üzerinden başvuruya geçilebilir. Bu aşamada yapılması gerekenler ise şöyledir:

  • Telefondan ‘KREDİM’ yazmanız ve KİMLİK NUMARASI belirtmeniz gerekir.
  • Bilgileri girenler 3280’e mesaj atmalıdır.
  • Yine SMS üzerinden yanıt almanız esas alınır.

Onay alan müşterilerin devamında şubeyi ziyaret etmeleri beklenir. Şubeye giderken yanınızda nüfus cüzdanızını bulundurmanız yeterli olacaktır. Sadece kimlik dahilinde krediye yer verilir. Önceden belirttiğimiz üzere herhangi bir kefile ihtiyaç duyulmaz. Aynı şekilde belgesiz olarak kredinizi almanız sağlanır.

DenizBank Gelir Belgesiz Kredi Oranları Nasıl?

DenizBank maksimum 60 ay vadeli olacak şekilde kredi almanızı sağlar. Herhangi bir kefil sunmadan ve belge getirmeden kredinizi çekersiniz. Bunun için vade ne olursa olsun kredi oranı sabit kalır. Aylık faiz oranı 1,69 olarak belirlenmiştir. Makul faiz oranları dahilinde kredinin alınması söz konusudur.

Müşterilere aylık taksit tutarı ve kredi tahsis ücreti gibi tüm detaylar sergilenir. Yine tahsis ücreti de sabit tutulmuştur. Ve 50 TL’lik tahsis ücreti ile kredinizi çekmeniz sağlanır. Aylık ile yıllık toplam maliyet oranlarını da göz önünde bulundurmanız esas alınmıştır.

Denizbank Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi Nasıl Alınır

Denizbank Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi Nasıl Alınır; DenizBank İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurulur?

Bir diğer DenizBank ihtiyaç kredisine ilişkin %1.09’dan başlayan faiz oranları gözler önüne serilmiştir. DenizBank kefilsiz ve belgesiz kredilerin merkezi haline gelmiştir. Bununla kalmayıp makul faiz oranlarına yer vermesi de dikkatlerden kaçmıyor. Bu krediye özel olarak:

  • İnternet bankacılığında anında başvuruya geçilebilir.
  • TC. kimlik numarası ve cep telefonu sunmanız gerekir.

Bilgileriniz kısa süre içerisinde değerlendirmeye alınır. Akabinde de kredi notuna göre başvurunuz onaylanır. Yani önceden çekmiş olduğunuz krediler ve borçlarınız dikkate alınır. Borçlarını ödeyen ve taksit ödemelerini geciktirmeyen müşterilerin şansı daha fazla. Çünkü bu durumlar kredi notunun yükselmesine etki eder. Yükselen kredi notu sayesinde belge sunmadan kredi çekmeniz sağlanır.

Denizbank Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi Nasıl Alınır; DenizBank Kefilsiz Kredi Nasıl Hesaplanır?

İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak DenizBank kredi olanaklarından faydalanabilirsiniz. Bunun için hesaplamaya başvurmanız en doğrusu olacaktır. Çünkü hesaplama sırasında size vade ile faiz oranları sergilenir. İlk etapta tutarı belirtmeniz gerekir. Tutara bağlı olarak vadeye geçilir ve faiz üzerinden hesaplama yapılır. Böylece toplam ödeyeceğiniz tutarı öğrenmiş olursunuz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZ