Denizbank Fatura Ödeme - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Denizbank Fatura Ödeme

9 Şubat 2020

Denizbank Fatura Ödeme; Denizbank Türkiye’de en başarılı ve hızlı gelişen bankalar arasında bulunmaktadır. İlk olarak denizcilik sektörüne faydalı olmak ve finansman katkısı sağlamak için açılan Denizbank sonraları gittikçe büyümüş ve 2012 yılı itibariyle satın alındığı Sberbank Grubu’nun etkisiyle de hem müşterilerini hem de şubelerini hızla arttırmıştır. Müşterileri için kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan bankada birçok işlemi güvenilir ve rahat bir biçimde yapabilirsiniz. Yazımızda banka işlemleri içinde en çok merak edilenlerden biri olan Denizbank EFT saatleri, havaleler ve ücretler hakkında kısaca bilgi vereceğiz.

EFT Saatleri için Sınırlama Mevcut!

Banka işlemleri dendiğinde vatandaşların çok sıkça kullandıklarından bir tanesi de para transferleridir. EFT işlemlerinizi genellikle belirli saatler arasında yapmanız gerekmektedir. Denizbank için bu saat aralığı: 08.30 ile 17.00’dir. Bir başka transfer yöntemi ise yine sık kullanılan havaledir; Denizbank havale saatleri içinse herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Havale işlemlerinizi 24 saat, dileğiniz anda yapabilirsiniz.

Denizbank’ta EFT ve havale yapmak istediğinizde kullandığınız yönteme ve yatıracağınız para miktarına göre değişebilen bir ücret alınmaktadır. Denizbank EFT ücreti bu bakımdan değişiklik göstermektedir. Örneğin internetten maksimum 5 TL ve 7.5 TL EFT masrafı bulunurken, ATM’den 8.5 TL ve 10 TL’dir. Hem EFT işlemlerinizi hem de havalelerinizi ATM, Denizbank şube, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için banka ile iletişime geçebilir, resmi web sitesini inceleyebilirsiniz.

Denizbank Fatura Ödeme

Denizbank Fatura Ödeme

Rusya’nın en güçlü bankalarından biri olan Sberbank, Denizbank’ı satın almış ve bu satın almanın da etkisiyle Denizbank Türkiye’de ve yurt dışında çok sayıda şubesi ve müşterisi ile karlılığını arttırmış; başarılı ve büyük bir finansal hizmetler grubu haline gelmiştir. Müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmayı vadeden bankada fatura ödemelerinizi de kolaylıkla yapabilirsiniz. Denizbank fatura ödeme işlemleri hakkında aşağıda kısaca bilgi vereceğiz.

Otomatik Ödeme ile Aklınız Faturalarınızda Kalmasın!

Cep telefonu, doğalgaz, elektrik, su vb. her ay rutin olarak ödemeniz gereken faturalar için otomatik ödeme talimatı vermeniz size büyük rahatlık sağlayacaktır. Denizbank’ta fatura ödeme işlemlerinizi otomatik ödeme talimatınızı işleme sokturarak kolayca yapabileceğiniz gibi internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve şubeler de faturalarınızı ödeyebileceğiniz diğer yöntemler arasında bulunmaktadır. Denizbank fatura sorgulama işlemleri içinse yine müşteri hizmetlerini (444 0 800 veya 0850 222 0 800 )  veya internet bankacılığını kullanabilirsiniz.

Denizbank fatura ödeme ücreti; Denizbank’ta da birçok bankada olduğu gibi özellikle otomatik fatura ödeme talimatı verdiğinizde ekstra kampanyalar, krediler, bonuslar veya hesap işletme ücretinden muaf olma gibi avantajlardan faydalanmanız mümkündür. Ayrıca otomatik ödeme zamanınız geldiğinde hesabınızda faturalarınızı ödemek için yeterli miktar paranız bulunmuyorsa “Kurtaran Hesabı”  denilen bir çeşit kredili mevduat hesabından finansal destek alabilirsiniz. Denizbank’ta yapabileceğiniz işlemler veya kazanacağınız avantajlar ile ilgili daha detaylı bilgiyi bankanın resmi web sitesinden veya müşteri hizmetleri servisinden öğrenebilirsiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ