Denizbank EFT Saatleri - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Denizbank EFT Saatleri

"<yoastmark

Denizbank EFT Saatleri

2020 yılında Denizbank EFT saatleri ile ilgili yapılan değişiklikler, 2020 Denizbank EFT işlemleri ile ilgili bilgiler, Denizbank EFT ücretleri, Denizbank EFT iptali, Denizbank EFT işleminin gerçekleşme süresi gibi bilgiler vermeye ve kafanızdaki soruları gidermek için sizinle bu bilgileri paylaşıyoruz.

Denizbank EFT Nasıl Yapılır

Denizbank hesabınızdan herhangi bir diğer banka hesabına Denizbank EFT saatleri içinde para transferi için yapılması gereken adımlar:

Mobil uygulama yoluyla EFT yapacaksanız mobil uygulamayı açıp transferler menüsünden EFT seçeneğini seçin. Seçimi yaptıktan sonra göndereceğiniz banka hesabınızın IBAN numarasını ve göndereceğiniz miktarı yazıp ileri bir tarihte göndermek istiyorsanız tarihi ayarlayabilirsiniz. Hemen göndermek istiyorsanız tarih kısmında bugün olarak kalabilir.

Aynı yöntemi kullanarak internet bankacılığı ile Denizbank EFT işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İzleyeceğiniz yol bire bir aynıdır.

Denizbank EFT işleminizi, Denizbank şubelerine gidip vezne numarası alarak sıranız geldiğinde vezneye gidip çalışan görevliye gerekli IBAN numarasını verip göndermek istediğiniz para miktarını söyleyerek de yapabilirsiniz. Tabi bu yöntem biraz daha zahmetli ve EFT ücreti olarak daha fazla ama mecbur kalındığı zaman kullanılacak yoldur.

"<yoastmark

Denizbank EFT Ücreti

2020 yılında Denizbank EFT işlemi yapmak isteyenleri Denizbank EFT saatleri içerinde yapılırsa aşağıdaki gibi bir ücret beklemekte, geç olarak bahsedilen işlemlerde EFT saatleri içinde olmaması durumunda geçerli olan ücretlerdir.

İnternet bankacılığını kullanarak EFT işlemi yapma: 6.5 TL

İnternet bankacılığını kullanarak geç EFT işlemi yapma: 8.5 TL

Şubeden EFT işlemi yapma: 75 TL – 700 TL

Şubeden geç EFT işlemi yapma: 90 TL – 720 TL

Mobil uygulamayı kullanarak EFT işlemi yapma: 4.5 TL

Mobil uygulamayı kullanarak geç EFT işlemi yapma: 7 TL

ATM den EFT işlemi yapma: 15 TL

ATM den EFT işlemi yapma: 18 TL

"<yoastmark

Denizbank EFT SAATLERİ

Geçen senelerde EFT saatleri biraz daha kısıtlı durumdayken bu sene yapılan çok ufak bir farklılık bulunmaktadır. Bundan önceki sene 9.00 – 17.00 arasında EFT işlemi yapılırken bu sene 8.30 – 17.00 arasında işlem görmekte. Genel olarak baktığımız zaman mesai saatleri içerisinde olmuş oluyor. Yani hafta sonunda bu saatler geçerli değil. Bu saatler hafta içi geçerliliğini koruyor. Hafta sonu verdiğiniz EFT talimatları pazartesi günü işleme konulur. Saat 17.00 dan sonra vermiş olduğunuz EFT talimatları ise bir gün sonra işlem görmeye başlar. Cuma günü saat 17.00 da vermiş olduğunuz talimat yine araya hafta sonu gireceği için pazartesi günü işleme alınır.

Denizbank EFT İşleminin Gerçekleşme Süresi

Diğer bankalarda olduğu gibi Denizbank da bu işi işlem sırasına göre, işlem önceliğine göre yapmakta. Bu işlemin gerçekleşme süresi genellikle 3 ile 40 dakika arasıdır. 40 dakika olmasının sebebi de sizden önce çok kişinin işleminin olmasıdır.

"<yoastmark

Denizbank EFT Saatleri İptali

İptal işlemi ile ilgili bilgiyi Denizbank müşteri hizmetleri vermektedir. Müşteri hizmetlerini arayarak ya da mobil uygulamanızı kullanarak verdiğiniz işlem tamamlanmadan önce iptal edebilirsiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ