Denizbank ATM Para Çekme Limiti - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Denizbank ATM Para Çekme Limiti

9 Şubat 2020

Denizbank, Sberbank gibi Rusya’nın en iyi ve önde gelen bankalardan birinin bünyesi altına girdiğinden beri büyük bir gelişim göstermektedir; bu doğrultuda sürekli olarak sayısı çoğalan şubeleri ve müşterileri ile karlılık oranını da ciddi biçimde yükseltmeyi başarmıştır. Bu başarısına paralel olarak müşterilere sunduğu hizmetin kalitesi de iyileşmiş, sağladığı avantajlar ve fırsatlar artmıştır. Müşterilerin en çok kullandığı işlemler arasında ATM işlemleri bulunmaktadır. Denizbank ATM Para Çekme Limiti merak edilen konulardan bir tanesidir.

Denizbank’ta ATM işlemleri ile Pratik Çözümler!

Denizbank ATM’den en fazla ne kadar para çekilir? Bankaların genel olarak ATM işlemlerinde bazı sınırlamalar yer almaktadır. Denizbank bu açıdan müşterilerine birçok bankaya kıyasla esneklik tanımaktadır ve günlük ATM para çekme miktarını 1.500 TL olarak belirlemiştir. Ayrıca bu belirlenen limiti arttırmanız da mümkündür. Bu işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız herhangi bir Denizbank şubesine gidebilir veya müşteri hizmetlerini arayıp limitiniz ile ilgili isteğinizi bankanıza iletebilirsiniz.

Denizbank ATM’den en fazla kaç para yatırılır? ATM’den para çekerken günlük limit koyulmaktadır buna benzer şekilde para yatırma işlemleri için de günlük sınırlama getirilmektedir. Bu limit para çekme limitine göre çok daha yüksektir. Denizbank’ta günde 19.990 TL kartsız para yatırma limiti bulunmaktadır. Bu miktardan daha fazlasını yatırmak isteyenler 1 gün beklemek durumundadırlar. Ayrıca Denizbank ATM’lerde Fastpay yöntemi ile de para çekebilir veya gönderim yapabilirsiniz.

Denizbank ATM Para Çekme Limiti

Denizbank ATM Para Çekme Limiti; Denizbank Cumartesi Günü Açık mı?

Denizbank, Türkiye’de ilk olarak Denizcilik alanına ekonomik açıdan destek olmak için kurulmuştur. Peki, Türkiye’nin özellikle son yıllarda Rusya’daki güçlü şirketlerden Sberbank Grubu ile daha da hızla büyüyen ve gelişim gösteren bankası Denizbank Cumartesi günü açık mı? Vatandaşların hafta sonu da işlem yapma ihtiyacını gören bazı bankalar Cumartesi günleri hafta içinde olduğu kadar geniş olmasa da müşterilere hizmet sunmaktadır. Denizbank şubeleri ise yalnızca hafta içi açıktır!

Denizbank Cumartesi günü Hizmet Vermemektedir

Cumartesi günleri çok sayıda vatandaş için banka işlemlerini gerçekleştirmek adına uygun bir gün olmaktadır. Hafta içinde genellikle işlerinde yoğun vakit geçirenler Cumartesi günlerini bu açıdan kurtarıcı bir zaman dilimi olarak değerlendirmektedir. Denizbank Cumartesi Açık Şubeler; Denizbank şubelerinin hafta sonu açık olmadığını belirtelim. Bu nedenle hafta sonu banka işlemi yapmak isteyen müşteriler bankanın internet bankacılık sistemini veya ATM’lerini kullanarak ihtiyaçlarını karşılayabilirler.  Bunların dışında şubelerden işlem yapmak istediğinizde hafta içi mesai saatlerini tercih edebilirsiniz.

Denizbank mesai saatleri ile ilgili de bilgi vermek istiyoruz. Denizbank şubeleri hafta içinde öğlen arasını saymazsak 09.00 ile 17.00 arasında hizmet sunmaktadırlar. Bankanın öğle tatili ise 12.30’ta başlamakta ve 13.30’da bitmektedir. Bu bir saatlik zamanda banka kapalı olmaktadır. Türkiye’nin lider bankalarından biri haline gelen Denizbank ile ilgili ayrıntılı bilgiyi resmi web sitesinden veya müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ