Cep Telefonu İçin Kredi Veren Bankalar - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Cep Telefonu İçin Kredi Veren Bankalar

14 Mart 2020

"<yoastmark

Kefilsiz Cep Telefonu İçin Kredi Veren Bankalar düşük faiz oranlarıyla ve çeşitli ödeme planları ile kredilerin verilmesi sağlanmakta. İhtiyaç kredisi adı altında kredileri teknolojik alet alımlarına göre düzenleyen bankalar kampanyalar oluşturarak faaliyetlerine devam etmekte. Geçtiğimiz yıllarda BDDK tarafından alınan bir kararla artık kredi kartları ile telefon alımı yapılmamaktadır. Hem satıcının hem de tüketicinin bu durumdan etkilenmemesi için bankalar yeni kampanyalar ile yardımcı olmaya çalışmaktadır. Ülkemizde cep telefonu alacak olanlara anlaşmalı kurumlar veya ihtiyaç kredisi veren bütün bankalara bu işlem için başvurmak mümkündür.

Kredi Kartı ile Cep Telefonu Alınıyor mu

Kredi kartınızın limiti alacağınız telefona yetse bile teknolojik aletleri taksitli olarak alınması artık mümkün değildir. Bu sistemin yapılmasının amacı piyasaların denetlenmesi ile kredi kartı borcu olanların mağduriyetini azaltmak için BDDK tarafından böyle bir karar alınmıştır. Telefon almak için kredi kartı ile işlem yapılmadığı için tüketiciler ihtiyaç kredisine başvuru yapabiliriler. Başvuruyu alacağınız telefonun tutarına göre yapıp geri ödeme içinde 2 ile 36 ay vadeli olarak ödeme planı oluşturabilirsiniz. Daha uzun vadeli olarak bu işlemi yapamazsınız, ihtiyaç kredisinin üst limiti ise 30 bin TL’ye kadar çıkmaktadır.

Cep Telefonu İçin Kredi Veren Bankalar Var mı

Cep Telefonu İçin Kredi Veren Bankalar Kampanyaları aracılığıyla aynı gün sonuçlanabilecek kredi alabilirler. Kredi başvurularını birçok kanal aracılığı ile yapabilirsiniz bunlar SMS, internet bankacılığı, şubeler, ATM gibi yollarla krediye başvuru yapabilirsiniz. Krediler sadece birkaç dakika içinde sonuçlanacaktır, sonuçlanmadan önce kredi notunuza bakacaklardır. Kredi notunuz düşük ise yüksek faiz oranları ile ihtiyaç kredisi veren bankalar da bulunmaktadır. Kredi notunuz telefon kredisine uygunsa bankalar size hizmet vermek için beklemekteler.

"<yoastmark

Cep Telefonu İçin Kredi Veren Bankalar Listesi ING Bankası

ING müşterilerine verecekleri kredi limitini 500 TL ile 15 bin TL arasında tutmaktadır telefon almak isteyenler bu aralık arasındaki tutarlarda kredi çekebilmektedir. Başvuruları sadece bankanın şube, ATM ya da internet bankacılığı aracılıyla yapmanıza gerek yoktur cihazı alacağınız yerle anlaşma bulunuyorsa o mağazadan da yapabilirsiniz. Başvuru yaptığınız taktirde cihaza göre bir kredi tutarı belirlenecek dakikalar içinde krediniz sonuçlanacaktır.

Denizbank Cep Telefonu Kredisi

Denizbank da cep telefonu veren bankalar arasında yerini almıştır hatta anlaşmalı MediaMarkt’tan alacağınız telefonlar için direk başvuru yapabilirsiniz. Tabi ki bunun yanında internet bankacılığı, mobil bankacılık ve şubelerden de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Direk MediaMarkt aracılığıyla başvuruda bulunanlar ise T.C. kimlik numaraları ve telefon numaraları ile başvuru yapabilir. Krediler 36 aya kadar vadeli verilirken başvuru yaptıktan birkaç dakika sonra cevap olumlu ya da olumsuz şekilde size iletilecektir, bütün bankaların internet bankacılığı hakkında bilgileri sitemizden alabilirsiniz bunlardan biride Denizbank İnternet Bankacılığı yazımızdır.

"<yoastmark

İş Bankası Cep Telefonu Kredisi

Müşteri hizmetleri, şubeler, mobil bankacılık aracılığıyla başvuru yapabileceğiniz telefon kredileri en çok 36 aya kadar verilmektedir bu bankada da. Diğer bankaların işleyişiyle bir farklılık bulunmaktadır. Bu söylediğimiz bankaların dışındaki bankalar içinde telefon almak için ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirsiniz. Diğer krediler için bilgi almak için bizim sitemize gelerek istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI - 2 YORUM

BİR YORUM YAZ