Cebteteb Eft Saatleri - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Cebteteb Eft Saatleri

8 Şubat 2020

"<yoastmark

Cepteteb birçok yenilikle gelmiş olup hala yapmış oldukları yenilikler diğerlerine öncü olacak şekilde devam etmektedir. Teb Bankasının bir uygulaması olan cebteteb ile ilgili bilgiler. Cebteteb Eft Saatleri içinde yapacağınız elektronik fon transferi (eft) alınacak ücretler, eft saatleri, limitleri, cebteteb hafta sonu nelerdir ve cebtetebli olmak için yapılması gereken işlemler hakkında olan yazımız sizi bilgilendirmek amaçlı yazılmıştır.

Cebteteb Eft Saatleri Nelerdir

Elektronik fon transferi (eft) talimatı verip hemen işlemin gerçekleşmesini istiyorsanız bu işlemi hafta içinde yapmanız gerekmektedir. Hafta içi saat 09.00 – saat 17.15 de yapılabilir. Bu saatlerde yaparsanız o iş gününde işleminiz tamamlanacaktır. Bu saatlerin dışında yapılan elektronik fon transferi (eft) ertesi iş gününe kalacaktır. Örneğin cuma eft saatleri 09.00 – 17.15’dir, bu saatler geçtikten sonra yapılan transfer talimatları bir sonraki iş günü olan pazartesi 09.00’da işleme alınacaktır.

"<yoastmark

Cebteteb Hafta Sonu Saatleri Neler

Hafta sonu eft saatleri için istediğiniz zaman elektronik fon işlemi talimatı verebilirsiniz. Ama bu işlemin karşı hesaba geçmesi biraz zaman alır. O zamanda ne zaman verirseniz değişiklik gösterecektir. Cumartesi verdiğiniz talimat için iki gün, Pazar verdiğiniz için bir gün beklemek zorundasınız. Yani işleminizi sistem pazartesi alacak ve direk sizin talimatınızı tamamlamak için çalışacaktır.

Cebteteb Eft Ne Zaman Hesaba Geçer

Cebteteb kolaylıklarından ve işlem hızından kendinden oldukça bahsettiriyor. Cebteteb Eft Saatleri zamanı bu işlemi cebteteb ile yaptığınız taktirde sistem işleme aldıktan sonra beş dakika içinde hesapta oluyor.

"<yoastmark

Cebteteb Eft İptal Etme

Olası bir yanlışlık yaptığınız zaman işlemi iptal etmek isterseniz destek merkezini arayarak iptal edebilirsiniz önemli bir dip not ise işlemin tamamlanmaması. Karşı tarafa geçtiği taktirde yapacak bir şey bulunmamaktadır. Cebteteb Eft Saatleri dışında yapılanlar içinse zamanınız diğer saatler başlayana kadar vardır o zaman dilediğiniz aralıkta arayıp iptal edebilirsiniz.

Cebteteb Eft Ücretleri

Teb Bankası eft ücreti almaktadır ama çıkarmış olduğu bu yenilikle cebteteb üyeleri için geçerli olan bir yeniliktir. Ceptetebliler hesap işletim ücreti ve para transferlerinde herhangi bir ücret ödememektedir. Havale para transferi de eftden de işlem ücreti alınmamakta.

Cebteteb Eft Limit İşlemleri

Size verilen limit yetersiz geliyorsa destek merkezini arayarak arttırma işlemini yapabilirsiniz. Yada internet bankacılığı limit panelini açarak aynı işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

"<yoastmark

Cebtetebli Olmak İçin Ne Yapmak Gerekir

Hala cebtetebli değilseniz ve artık cebte tebli olmak istiyorsanız yapmanız gereken linke girip işlem adımlarını izleyerek ve istenilen bilgilerinizi girerek başvuru formunu tamamlamak. İşlemi tamamladıktan sonra cebteteb yeniliklerinden ve ayrıcalıklarından sizde yaralanabilirsiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ