BURGAN Bank EFT Saatleri - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

BURGAN Bank EFT Saatleri

"<yoastmark

BURGAN Bank EFT Saatleri

EFT işlemi saatleri bankadan bankaya farklılık göstermektedir. Genel olarak hepsi yaklaşık zamanlarda EFT işlemini kapatmaktadırlar. BURGAN Bank diğer bankalarla eş değer olarak işlem yapmaktadırlar. Peki BURGAN Bank EFT Saatleri nelerdir. Bunun için yapılacak işlemler EFT işleminden ne kadar ücret kesiliyor, EFT sorgulama, EFT nasıl yapılır bunlar için size bu yazıyı hazırladık.

"<yoastmark

BURGAN Bank EFT Nasıl Yapılır

BURGAN Bank EFT işlemi yapmanın farklı yolları vardır. BURGAN Bank EFT Saatleri içinde EFT işlemi yapabileceğiniz yerler arasında ATM, mobil uygulama, internet bankacılığı ve BURGAN Bank vardır.

ATM’den bu işlemi yapacaksanız kartınızı ATM’ye taktıktan sonra para transferleri seçeneğinden EFT işlemini seçerek başlayabilirsiniz. Devamında ise sizden istenilen bilgileri doldurmanız gerekmektedir. İstenilen bilgiler ise şunlardır; IBAN numarası, hesap sahibinin adı ve göndereceğiniz para miktarıdır.

Mobil uygulamadan EFT işlemi yapmak isterseniz de şu adımları izleyebilirsiniz. Mobil uygulamanızı açıp giriş yaptıktan sonra para transferlerini tıklayın sonra gelen sayfada EFT işlemini seçerek gerekli bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Gerekli bilgiler ATM’de lazım olan bilgilerin aynısıdır. Yani IBAN, hesap kullanıcısının adı, göndereceğiniz miktarı girdikten sonra bu işlemi bitirmiş olursunuz.

Sıradaki yolumuz ise internet bankacılığıdır. Bu işlemin yapılış sırası mobil uygulama ile benzer olup aynı yolları izleyeceğiz. İnternet sitesine girip giriş bilgilerinizi doldurduktan sonra para transferleri seçeneğinden EFT işlemi seçilir ve gerekli bilgiler doldurulur. Gerekli belgeler bütün işlemlerde olduğu gibi IBAN numarası, hesap sahibinin adı, göndereceğiniz miktarı yazdıktan sonra EFT işleminiz tamamlanmış olacaktır. Tabi ileri bir tarihte EFT talimatı vermek istiyorsanız da istenilen bilgilerin orada tarih bilgilerini göndermek istediğiniz tarihi seçebilirsiniz. Bütün bu EFT yapma yollarının ücretleri farklıdır bu bilgiler için aşağıdaki bilgilere bakabilirsiniz.

"<yoastmark

BURGAN Bank EFT Saatleri

Diğer bankalarda yukarıda bahsettiğimiz yöntemlere göre saatleri değişmekte. Örneğin şubelerde saat 17.00 da biten işlem mobil uygulamada 17.20 de bitmektedir. Ya da bazı şubelerde 16.30 da EFT işlemi bittiğinde aynı bankanın internet bankacılığında EFT işlemi saat 17.00 da bitmektedir. BURGAN Bank ise bütün yollarda saat 09.00 – 16.30 arasında bitmektedir.

BURGAN Bank EFT Ücretleri

ATM EFT ücreti: 10 TL

Mobil uygulamadan EFT ücreti : 5 TL

İnternet bankacılığı EFT ücreti : 5 TL

Çağrı merkezinden EFT ücreti: 20 TL

Şubeden yapılacak EFT ücreti: 50 TL

"<yoastmark

BURGAN Bank EFT Sorgulama

Bu işlemi yapmak için BURGAN Bank EFT Saatleri içinde yapılmalıdır. Yani mesai saatleri içinde yapmış olduğunuz, BURGAN Bank EFT saatleri içinde yapılmış işleminiz karşı tarafın hesabına gitmediği zaman yapmanız gereken önce sizden istenmiş olan bilgileri doğru girip girmediğiniz eğer yanlışlık varsa paranız geri sizin hesabınıza yatacaktır. Girmiş olduğunuz bilgilerde yanlışlık yoksa 0850 222 82 22 numaralı BURGAN Bank çağrı merkezini arayarak sorgulayabilirsiniz. Sorununuz yine de çözülmediyse BURGAN Bank genel merkezini aramanız gerekmektedir.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ