Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar

10 Mart 2020

"<yoastmark

Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar Hangileri, devletin profesyonel askerlik sürecini hızlandırmak istemesi ve 5 milyon asker adayını mağdur etmemek bedelli askerliği tekrar gündeme getirmişti ve bankalar bunlar için krediler sağlamıştı. Bedelli askerliğin artık isteyen herkes tarafından yapılacağı meclisten geçerek onaylanmıştı. Bundan önceki bedelliler de 2014 yılında 28 yaşından büyük olanlar 18 bin ödeyerek hiç askere gitmeden askerlik yapmışlardı. En son yapılan bedelli içinde 25 yaşından büyük olanlar 15 bin TL karşılığında 21 gün askerlik yapmışlardır. Artık her zaman isteyen herkesin yapabileceği bedelli askerlik şu anda 35 bin TL ve daha artacağı söylenenler arasında. Bankalar bu gelişmeler sonucunda çalışmalarını başlatıp askere bedelli olarak gitmek isteyenler krediler alabilecekler. Verilen bu krediler ihtiyaç kredisi olarak verilmekte bankaların içinde en uygun faiz oran ile en çok vade veren Ziraat Bankasıdır. Bu bedelli için çekilen kredi paraları nakit olarak direk verilmektedir.

Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar İş Bankası

Türkiye İş Bankası, Ziraat Bankasına göre daha az vadeli olarak bu krediyi sunmakta olup vadesini 48 ay yapmaktadır. Başvuruyu sadece şubelerden değil SMS, internet bankacılığı, ATM’ler aracılığı ile yapabilirsiniz. Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar Şartları, siciliniz burada kredi verilirken dikkat edilen hususlardan olup siciliniz bozuk ise size kredi imkanı verilmeyebilir. Sicil diye bahsettiğimiz kredi notunuz 1300 ve üstü ise rahatlıkla çıkabilir. Bu sayının altında olmasına aldırış etmeyin sabit bir geliriniz varsa da rahatlıkla kredi olanağı sağlanacaktır. Vaiz oranları değişiklik gösterebilir o yüzden şubelere gidip size verilecek olan kredinin faiz oranını öğrenmeniz daha sağlıklı olacaktır. Bu aralar %1,09 bantlarında gezmektedir kredi oranı.

"<yoastmark

Akbank Bedelli Askerlik Kredisi

Akbank Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar 2020 arasında yerini alıp, Ziraat Bankası gibi 60 ay vadeli olarak bu krediyi sunmakta ve faiz oranı %1,29 sularında olup bankaya gidip faiz oranı almanız daha sağlıklıdır. Faiz oranları sürekli değişiklik gösterebildiği için sizden bunu istemekteyiz. Bundan önce bedelli kredisi uygulamasında Akbank bütün vadeler için aynı faiz oranını kullanmıştır. Bedellinin sürekli hale gelmesinden sonra nasıl bir yol izlediklerini şubelere giderek öğrenmenizi öneririz.

Şekerbank Bedelli Askerlik Kredisi

Diğer bir 60 ay vadeli bedelli kredisi veren banka Şekerbank’tır. Kredi çekecek olan müşterilerini mağdur etmemek için bu uygulamayı yapan Şekerbank faiz oranı %1,79’ a kadar çıkmaktadır. Krediyi çekerken kaç ay vadeli çektiğinize göre değişen faiz oranı 60 ay vadeler için %1,79 oranında olmaktadır. Kredi almak için SMS ile bile başvuru yapabilirsiniz ya da şubeler aracılığı ile yapabilir yapılan incelemeler sonucunda size geri dönüş yapılacaktır.

"<yoastmark

Denizbank Bedelli Askerlik Kredisi

60 aya kadar kredi olanağı bu banka içinde geçerli olup faiz oranları %1,59 sularında gezmektedir, Kefilsiz Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar durama göre değişiklik gösterebilir. Dediğimiz gibi bu faiz oranları sürekli değişkenlik gösterebildiği için krediyi çekmek istediğiniz bankaya gidip faiz oranını sormanız daha doğru bilgi olacaktır. Hem bu şekilde kaç para çekmek istediğinizi ona göre yapılacak olan planlamanın nasıl olacağı hakkında size bilgiler verilecektir, bunun yanında Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu ve gerekli belgeler yazımızı okuyarak ihtiyaç kredileri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ