Banka EFT Saatleri İş Bankası - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Banka EFT Saatleri İş Bankası

"<yoastmark

Banka EFT Saatleri İş Bankası

İş bankası çok eski banka olmakla birlikte işlemlerde hızlılığı ile de dikkat çekmektedir. Banka EFT Saatleri İş Bankası için de yapılmış olan EFT’ler kaç dakikada hesaba geçer, ücretleri nelerdir, hangi adımları izlemeniz gerekli, sorgulamayı nasıl yapacaksınız, İş bankası EFT saatleri nelerdir, EFT saatleri dışında yapılan EFT’nin ne zaman işleme alınacağına dair tüm bilgileri sizin için hazırladık.

İş Bankası EFT Ne Kadar Zamanda Hesaba geçer

İş bankası söylediğimiz gibi hem köklü hem de hızlı bir bankadır. Bu işlemi diğer bankaların sürelerinin çok çok altında yapmaktadır. EFT talebiniz işleme alındıktan 5 ile 10 dakika arasında hesaba ulaşacaktır. Tabi bankada bir yoğunluk söz konusu ise bu işlem biraz uzayacaktır. Uzadığı zaman 30 dakika içinde işleminizin gerçekleşmesi gerekmektedir. Banka EFT Saatleri İş Bankası içinde yapılan işlemin hızlılığı yoğun olması durumunda bile diğer bankalara nazaran iyidir. Diğer bankalarda yoğunluk olduğu zaman 1 saat sularına çıkmakta.

"<yoastmark

İş Bankası EFT İşlemi Ücretleri

Banka EFT Saatleri İş Bankası hakkında bilgi vermeden önce size ücretleri hakkında bilgi verelim. EFT kendi içinde ikiye ayrılmaktadır. Saat 16.00’dan sonra yapılan EFT’lere geç EFT denilmekte. Geç EFT ücreti normal EFT ücretine göre biraz daha fazladır. EFT işlemi Merkez Bankası ile işlem yaptığı için geç EFT ücreti bu yüzden değişiklik gösteriyor. Ücretleri size sırasıyla sunalım.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri ile EFT: 75 TL

İş Bankası şubelerinden yapılan EFT: 75 TL – 750 TL

İş Bankası ATM’leri ile yapılan EFT: 6.75 TL

İş Bankası ATM’leri ile yapılan geç EFT: 9.75 TL

İş Bankası İş Cep uygulaması ile EFT: 6.75 TL

İş Bankası İş Cep uygulaması ile geç EFT: 9.75 TL

İş Bankası İnternet Bankacılığı ile EFT: 6.75 TL

İş Bankası İnternet Bankacılığı ile geç EFT: 9.75 TL

Ücretler güncel olarak 2020 yılı için sunulan verilere göre size sunulmuştur.

İş Bankası EFT Nasıl Yapılır

Birçok seçeneği olmakla birlikte size hepsini kısaca anlatacağız.

Şubelerden EFT yapmak oldukça basittir. Yapmanız gereken gişeye gidip göndereceğiniz hesabın IBAN numarası vermek ve görevlinin teyit ettiği bilgileri doğrulamak.

İş Cep ve İnternet bankacılığı aynı adımları izleyerek işlemi kolayca yapabilirsiniz. İş cep uygulamasına ya da internet bankacılığı ile siteden giriş yapıp menü à para aktarma à EFT adımlarını izleyip gerekli alanları doldurduğunuzda işleminiz tamamlanacaktır. Ama doğru olduğunu kontrol edip işlemi öyle onaylayınız.

ATM’den işlemi yapmak isterseniz kartınızı takıp şifrenizi girdikten sonra İş cep uygulamasını kullanırken yapılan gibi aynı adımlarla işlemi tamamlayabilirsiniz. Ama dediğimiz gibi bilgileri kontrol edip işlemi öyle onaylamanız daha iyi olur.

"<yoastmark

Banka EFT Saatleri İş Bankası

İş bankası 2020 EFT saatleri hafta içi 8.30 – 17.00 olarak devam etmektedir. Hafta içi bu saatler dışında verilen talimatlar bir dahaki iş gününe devir etmektedir. Cuma günü saat 21.00 de verilen talimat pazartesi işlem görecektir. Perşembe günü saat 17.35 de verilen talimat Cuma günü işlem görecektir. Yarım günlerde ise 8.30 – 11.30 arasında yapılabilir.

İş Bankası EFT sorgulama

Sorgulama yapılabilmesi için paranın aktarılmamış olması gerekmektedir. Eğer paranız geçmedi ise çağrı merkezini arayarak ya da iş cep uygulamasını kullanarak bu işlemi yapabilirsiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ