Altın Kredisi Veren Bankalar - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Altın Kredisi Veren Bankalar

5 Mart 2020

"<yoastmark

Altın Kredisi Veren Bankalar düğün, nişan ve özel günlerinizde kullanmak için altın satın almak isteyenlere, para biriktirmek için altın almak isteyenlere kredi imkanı sağlamakta. Aynı zaman da altın hesabı açarak bu hesap içinde taksitle altın biriktirmek isteyenler içinde kredi sunmaktadır.

Altın Kredisi Veren Bankalar Kampanyaları

Altın yatırımı yapanların artması bankaların bu alanda yeni çözümler üretmesi ve birtakım fırsatlar yapmasının önünü açmıştır. Önceden yatırımlar yastık altı yapılmaktaydı sonrasında evde güvende olmadığı için bankaların özel kasaları birikim yapanlar tarafından tutulmaya başlanmıştı. Bunları artması sonuçları bankalar altın satmaya başlamış ve bunun yanında altın hesapları oluşturmaya başlamışlardı. Özel kasalara yıllık ücret ödemek istemeyenler için güzel ve güvenlidir bu altın hesapları. Aynı zamanda altın hesaplarınızda bulunan altınları teminat gösterdiğiniz takdirde size kredi de veriyor bankalar. Altın Kredisi Veren Bankalar verdiği bu krediler için hesabınızı teminat göstermeniz yeterli olacaktır. Altın kredilerinde uygulanan faiz oranı ihtiyaç kredisinde uygulanan ile aynıdır. Bankalar farklı işler için finansal destekler sağlamayı arttırmaya başladılar ve bunlar için geri ödeme planlarında kolaylıklar sağlamaktadırlar. Örneğin altın kredisini aldığınızda geri ödemesini yatırım için almış olduğunuz altınlarla ödeme imkanı vermekte. Faiz oranları her bankada değişiklik gösterebilir ve banka kendi içinde vade gününe göre oranları değiştirebilir.

"<yoastmark

Altın Kredisi Veren Bankalar

Altın yatırımı yapacak olanların ya da yakın akrabasına altın alıp düğününde altın takmak isteyenlere altın kredisi verilmekte. Önceden bankanın belirlediği faiz oranları üzerinden altın kredisi veren bankalar İş Bankası, Teb, Denizbank, Akbank, Hsbc, Kuveyt Türk ve Vakıfbank şeklindedir.

Akbank Altın Kredileri

Bankalar sadece yatırım yapmak isteyenler için değil aynı zamanda kuyumculara destek olmak için kuyumculara da altın kredisi vermektedir. Kuyumcular için altın kredisinin yanında altın mevduat hesabı, kiralık kasa, altın fonu, işlek kredi gibi imkanları da kuyumculara sunuyor. Normal altın kredisi çekmek isteyen vatandaşlarımız bankaya gidip altın kredisi çekmelerini söyleyebilirler. Böylece hem güncel faiz oranlarını görüp ona göre karar verebilirler. Altın Kredisi Veren Bankalar içerisinde olan Akbank’ın verdiği diğer kredileri görmek için sitemize gelebilirsiniz.

Denizbank Altın Kredisi

Kuyumculuk sektörü için altın üreten, satan kobilere destek vermek için özel altın kredilerini Akbank gibi Denizbank da vermekte. Bu şekilde kobilerimizin finansal sorunlarını çözüm üretmeye çalışmaktadırlar. Denizbank altın kredisinin vadesi 1 yıl olup krediyi nakit olarak değil altın olarak vermekte, geri ödemesini de altın olarak istemekte. 1 yıl olan kredinin faiz oranları da düşük olduğu için sizin ve kuyumcular için iyi bir uygulamadır. Yapmanız gereken şubelere gidip görüşmek herhangi bir sorun olmazsa krediniz hemen verilecektir.

"<yoastmark

TEB Altın Kredisi

Kuyumcular için 250 gramdan başlayan altın kredileri vermekte ve kobileri destek olmayı amaçlamaktadır. Altın kredisini 36 aya kadar vadeli şekilde vermektedir. Faiz oranları ve komisyonları altın gramı olarak yapmaktadırlar. Başvuru yapabilmeniz için gereken bazı belgeler; işletme tapusu, ticaret odası belgesi, son 33 yılın mali tablosu, vergi levhası ve kimlik fotokopiniz istenilen belgelerdendir. Vatandaşlarımız altın kredisi çekmek istediklerinde onu ihtiyaç kredisi şeklinde verebilirler ve yine hesaplarını teminat olarak almaktadırlar.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZ