Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

9 Şubat 2020

Albaraka Türk Katılım Bankası; merkezi İstanbul’da bulunan, 1984’te kurulup bir yıl sonra aktif olarak faaliyetlerine başlayan bir anonim şirketidir. Türkiye’de faizsiz bankacılık konusunda seslerini duyurmuş olan Albaraka Türk Katılım Bankası, yerli bir sanayi grubu liderliğinde kurulmuştur. Müşterilere sadece bireysel ve kurumsal finansman alanda destek olmakla kalmayıp bireysel ve küçük işletmelerin de ihtiyaçlarına karşılık bulabildiği bir bankadır. Tüm bankacılık işlemleri için müşterilerin 7/24 ulaşabilecekleri Albaraka Türk müşteri hizmetleri telefon numarası; bireysel işlemler için 0 850 222 5 666, ALO Albaraka için 444 5 666 ve kurumsal telefon bankacılığı için de 0850 222 555 6′ dır.

Albaraka Türk Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

İşlemlerin hızlı bir şekilde gerçekleştirilip, telefonda saatlerce sıra beklememek için 444 5 666 nolu hattı öncelikle aramanız gerekmektedir. Albaraka Türk Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma için çıkan anonsu dinlemeli ve adımları takip etmelisiniz. Direkt olarak bağlanmak için telefondan 0’ı tuşlamak yeterli olacaktır. Tuşlamayı gerçekleştirdikten sonra tarafınıza atanacak olan müşteri hizmetleri yetkilisi ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Artık işlemlerinizi sağlamak için sadece Albaraka Türk Katılım Bankası şubelerinden destek almanız gerekmemektedir. Albaraka Türk Telefon bankacılığına da kullanarak aynı şubedeki gibi birçok işleminiz görülebilmektedir. Albaraka Türk müşteri numarası öğrenmek için, bilgisayarlarınızın veya akıllı telefonlarınızın arama motorlarından gereken bilgiyi araştırabilir ve anında numaraya ulaşabilirsiniz. Numaraya ulaştıktan sonra yapmanız gereken müşteri hizmetlerine ulaşmak ve görüşme sağlamak olacaktır.

Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Albaraka Türk SMS Kredi

Albaraka Türk müşterileri, hesap avantajları, kredi kartı kampanyaları ve kredilerin geri ödeme kolaylığı gibi konularda kullanıcılara hem destek olmakta hem de Albaraka Türk bankasının tercih edilmesini sağlamaktadır. Şuan için Albaraka Türk SMS Kredi kampanyası bulunmamaktadır ancak yeniliklere ve büyük fırsatlara her zaman açık olan Albaraka Türk bankası için farklı, uygun kampanyalar yenilenecektir.

Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası; Albaraka Türk SMS Kredi Kartı Başvurusu

Albaraka Türk’ün müşterileri için kullanabilecekleri World Klasik Kart; taksitli alışverişlerde, aynı zamanda anlaşmalı mağazalarda puan kazanmak ve kazandıkları puanları diledikleri harcamada kullanmak için kolaylıklar sağlamıştır. World Klasik Kart başvurusu; http://albarakaworldcard.com/#basvuru linki tıklanarak gerekli bilgiler doldurularak yapılabilir. World Klasik Kart’a hemen sahip olmak isteyen kullanıcılar ayrıca kendilerine en yakın Albaraka Türk şubesine kimlik belgeleriyle başvurarak elde edebilmektedirler.

Albaraka Türk kredi başvurusu sorgulamak isteyen bireyler; konuyla ilgili pratik olarak Alo Albaraka’dan 444 5 666 nolu hattı tuşlayarak, internet bankacılığından veya bulunduğunuz noktaya en yakın Albaraka Türk şubesini ziyaret ederek müşteri hizmetleri yetkililerinden bilgi alabilirsiniz. Krediler, müşterilerin en zor zamanlarında yapmak istedikleri yatırım ve bulunmak istedikleri harcamalarda büyük kolaylık sağlamaktadır. Çünkü çoğu fert için bir anda toplu paraya ulaşmak zor olabilmektedir. Bu arayışın en kolay ve en yasal kısmı ise bireylerin maddi durumlarına paralel olarak kredi çekmeleridir. Bu şekilde müşteriler hayatlarındaki noksanlığı gidermiş olmaktadırlar. Geri ödeme kolaylıklarıyla da kredinin geri iadesi mümkün olmaktadır.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ