Albaraka Türk Fatura Ödeme - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Albaraka Türk Fatura Ödeme

9 Şubat 2020

Firmaların ya da bireylerin yaptıkları yatırımlar, kullanımlar nedeniyle birçok harcamaları bulunmaktadır. Bu harcamalar için de müşterilere sunulan birden fazla ödeme kolaylığı sunulmuştur.  Albaraka Türk fatura ödemelerini ise; Alo Albaraka telefon bankacılığıdan, internet şubesinden, Albaraka Türk şubelerinden, mobil şubeden veya ATM’lerden yapabilirsiniz. Ayrıca vadesiz hesabı bulunan ve yeterli meblağa sahip müşteriler otomatik ödeme talimatı vererek de faturalarını bu şekilde takip edebilmektedirler.

Albaraka Türk Fatura Sorgulama

Albaraka Türk bankasında banka hesabı ya da kredi kartı olan müşteriler, ödemelerini yapmak için faturalarını sorgulatmak isteyebilirler. Albaraka Türk Fatura Sorgulama’yı Albaraka Türk ATM’lerinden, Alo Albaraka telefon bankacılığından, internet veya mobil şubelerden veya Albaraka Türk şubelerinden sağlayabilirsiniz. Günün herhangi bir saatinden sorgulama yapmak isteyen müşteriler mobil şubelerden fatura kısmına gelerek, hangi faturayı sorgulamak isterlerse mukavele numarası veya tesisat numarasını girerek ödeyecekleri meblağı görüntüleyebilirler.

Albaraka Türk müşterileri yaptıkları fatura ödemeleri için ödeyecekleri tutarlar hakkında bilgi almak isterler. Albaraka Türk fatura ödeme ücreti ödemek istemeyen müşteriler için Albaraka Türk bankası tarafından banka hesabı bulunan müşterilere Fatura Ödeyen Hesap adı altında bir uygulama başlatılmıştır. Albaraka Türk bankasında otomatik ödeme talimatı olan müşterilerin hesaplarında yeterli bakiye olmasa bile otomatik ödeme talimatındaki faturaların ödemesi sağlanmaktadır. Bu ödeme bireylerin kendilerine belirtilmiş limit dahilinde geçerli olmaktadır. Bu kolaylıktan faydalanmak isteyen müşteriler, internet şubesinden veya lokasyon olarak en yakın Albaraka Türk şubelerinden fatura ödeyen hesap uygulamasına başvurabilirler.

Albaraka Türk Fatura Ödeme

Albaraka Türk Fatura Ödeme; Albaraka Türk EFT Saatleri

Albaraka Türk bankasından başka bankalara yapılacak olan para transfer işlemine EFT denilmektedir. Müşteriler, EFT işlemlerini saat 17:15’e kadar ücretsiz olarak gerçekleştirme hakkına sahiptir. Bu işlemi, Albakara Türk internet şubesinden veya Albaraka Türk mobil şubeden güvenilir ve hızlı bir biçimde yapabilirler. Bu uygulamalarla  birlikte genel itibariyle Albaraka Türk EFT Saatleri 09:00 ile 17:15 saatleri arasında gerçekleştirilebilir.

Albaraka Türk Havale Saatleri

Albaraka Türk bankası şubesinden, farklı bir Albaraka Türk bankası şubesine para gönderimi sağlandığında bu işlem havale olarak kabul edilmektedir. Müşteriler havale işlemlerini 24 saat süresince diledikleri an gerçekleştirebilirler. EFT ve havale işlemleri 444 5 666 nolu hattı tuşlayıp Alo Albaraka’ya ulaşarak, Albaraka Türk internet bankacılığından faydalanarak veya lokasyonunuza yakın herhangi bir Albaraka Türk şubesinden sağlayabilmektesiniz.

Özellikle müşteriler arasında sık tercih edilen EFT işlemleri, Albaraka Türk internet bankacılığında herhangi bir meblağ talep edilmeden bireyler tarafından yapılabilmektedir. Albaraka Türk EFT ücreti banka hesaplarından yapılmak istenirse 25 TL ile 500 TL arasında değişen ücret talebinde bulunabilmektedirler. Hem şubeye uğrama zorluğu olmadan hem de gün içerisinde bireylerin istedikleri an direkt olarak kendilerinin gerçekleştirebilmesi avantajı açısından Albaraka Türk internet bankacılığı EFT işlemleri günümüzde çokca tercih edilen bir yöntemdir. Üstelik saat 17:15’e kadar ücretsiz olması müşteriler açısından tercih edilme sebebini yükseltmektedir. Eskiden beklenen banka şubesi sıraları, teknolojinin ilerlemesiyle birlikte tanınan bir çok uygulama kolaylığıyla eskisi kadar tercih edilmemektedir.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ