Akbank Trafik Sigortası - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Akbank Trafik Sigortası

14 Mart 2020

"<yoastmark

Akbank Trafik Sigortası Teklifi, Akbank trafik taşıt sigortası, Akbank trafik cezası taksitlendirme gibi konularla ilgili her türlü bilgiler yazımızın içindedir. Akbank Trafik Sigortası Fiyatları araç sahibi olanlar için son derece uygun avantajlar sunmaktadır ve sitemizde bulunan Akbank SMS ile Kredi yazımızı okuyarak Akbank kredileri hakkında bilgi edinin. Zorunlu trafik sigortası ve kasko için geçerli olan seçenekleri ile hizmet veren banka 18 yaşından büyük olan herkesin yararlanabileceği araç sigorta opsiyonu sunmakta. Araç sigortasının yapılmasının amacı trafikte meydana gelebilecek olan herhangi bir kaza için araçlarda oluşan hasarları karşılamak için yapılmakta. Hasarları karşılamanın yanında aracınızı güvence altına almanız içinde yaptırmanız gerekir, sigorta ile sadece sizin arabanız değil karşı tarafın aracıda güvence altına alınıyor.

Akbank Trafik Sigortası Başvurusu

Bankanın trafik sigortası için belirledikleri fiyatların prim tutarlarını internet bankacılığını kullanarak güncel olarak görebilirsiniz. Trafik sigortalarının süreleri 1 yıl olarak belirlenmiş olup prim tutarları aracınızın kayıtlı olduğu şehre göre belirlenmekte. Bunun yanında primleri etkileyen diğer unsurların içinde aracın hasar kaydı ve genel olarak araç bilgileri bulunmaktadır.

"<yoastmark

Trafik sigortası primlerini isterseniz peşin isterseniz taksitli olarak ya da kredi kartıyla ödeme yapabilme şansınız da bulunmakta. Sigorta başvurusu yaptığınız tarihten hemen sonra poliçe başlar ve 1 yıl boyunca güvence altına almış olursunuz. Akbank Trafik Sigortası uygulaması bu şekilde planlanmış olarak şubelerden rahatlıkla yapabilirsiniz.

Akbank Trafik Sigortası Genel Şartları ve Araç Sigortası

Zorunlu trafik sigortası hesaplamalarını Akbank’ın sisteminden güncel olarak yapabilirsiniz, bankanın Trafik Sigortası oluşan trafik kazalarının hem bedensel hem de maddi zararları karşılamakta olası bir tazminat istenmesi durumunda onu da karşılama olanağı sunmaktadır. Bütün bu talepleri güvence altına aldıktan sonra içiniz rahat olabilir, zorunlu trafik sigortası prosedürlerine göre de ödeme seçenekleri sunarak sizin yanınızda olduğunu göstermektedir.

"<yoastmark

Akbank Araç Kaskosu

Trafik Sigortası için taksit yapan bankalar arasında yerini almıştır, araç sahipleri ayrıca hasarlarını ve zararlarını güvence altına almak istemektedirler. Bunun ayrı bir yolu daha bulunmakta olup araç kaskoları bu diğer seçenektir ve yaptırılması zorunlu değildir araç sahibi isterse yaptırabilir. Akbank kırmızı kasko uygulaması ile 10 yaşının altındaki araçlar için geçerli olan sigorta yapılıyor. Üstelik bu ticari araçlar içinde geçerli olan bir uygulama olup avantajlarından yararlanabilmektedirler. Bu uygulama sadece kazalarda oluşan hasarları karşılamakla kalmayıp, aracınızın çalışması durumunu da güvence altına almakta. Kasko hizmetleri araç sahiplerine kolaylık sağlamak için çalışmaya devam edip kaza durumunda yol yardımı ve ferdi kaza imkanları sağlamakta. Yol yardımını sadece sizin için değil karşı taraf içinde sağlamaktadır.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 2

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZ