Akbank Sms İle Kredi - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Akbank Sms İle Kredi

9 Şubat 2020

Akbank Sms İle Kredi; Akbank Türkiye’de lideri olduğu dijital bankacılık alanında trendler ve müşteri değişimlerini ön görerek en uygun noktalarda ve mükemmel müşteri deneyimiyle hizmet sunmaya devam etmektedir. Güçlü sermayesi ve geniş yabancı kaynak temin etme imkânları ile aktif yapısını gün yüzüne çıkaran Akbank Türk bankacılık sektöründe lider banka konumunu öz veriyle korumaya çalışmaktadır. Faaliyetlerini Türkiye’nin ekonomik yapısı için devam ettirilebilir değerler sorumluluğuyla yerine getiren Akbank’ın toplam kredisi yaklaşık olarak ½16 artışla 179 milyar TL’ye ulaşmıştır.

Kredi Almak Akbank İle Çok Kolay!

5 kişiden 4’ünün sahip olduğu kredi kartlarını Akbank bizlerin ulaşabilmesi için daha da kolay hale getiriyor. Akbank direkt kredi ile şubeye gitmeye gerek kalmadan kredi başvurusu yaparak ne kadar krediye sahip olabileceğinizi, ne kadar kredi kullanabileceğinizi anında öğrenebilirsiniz. Başvurunuz kabulünde anında paranızın hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Diğer bir yol olan web kredi ile de kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Web kredi ile yapacağınız başvurularda illa ki Akbank müşterisi olmanıza gerek yoktur. Akbank müşterisi olmasanız da web kredi ile kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi kartı başvurunda bulunmanın bir diğer seçeneği ise kredi expres hattıdır. Kredi expres hattı bütçenize uygun krediyi belirleyerek size dönüş yapar. Akbank’tan ne kadar kredi alabileceğinizi kredi expres hattı ile de öğrenebilirsiniz ve kredinizin onaylanıp onaylanmadığını da anında görebilme imkanına sahip olursunuz. Kredi kartı başvurusunda bulunmanın bir diğer yolu da Akbank Direkt Internet olan kullanışlı bir sistemdir. Akbank direkt internete giriş yaptıktan sonra bilgileriniz eksiksiz kayıt edilmiş ve bililerinizde bir yanlışlık yok ise kredi kartı başvurunuzu anında yapabilirsiniz.

Akbank Sms İle Kredi Kartı

Kredi kartı talebinde bulunmanın en zahmetli yolu ise size en yakın bir Akbank şubesine gidip orada bulunan yetkiliye kredi kartı başvurunda bulunmaktır. Çağımızın da gerektirdiği üzere şubeye gidip kredi kartı başvurusunda bulunanların sayısı git gide azalmaktadır. Kredi kartı almak isteyen müşteriler genellikle yukarıda bahsedilen yollara başvurarak ya da müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı talebinde bulunurlar.

Akbank Sms İle Kredi

Kendinize kredi kartı tanımlanıp tanımlanamayacağını öğrenmenin en basit yolu da 7’den 70’e herkesin kolayca yapabileceği Akbank sms kredi sistemidir. Akbank’tan sms ile kredi almak isteyen müşterilerimiz;

  • KREDI yazıp bir boşluk bırakıp
  • Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı yazıp
  • 4425’e göndermeniz ile birlikte kredi kartı başvurunuz alınmış olunur.

Ancak sms ile kredi başvurusu yalnızca ihtiyaç kredisi için geçerlidir. Kısa mesaj yoluyla başvuracağınız ihtiyaç kredisi limiti en fazla 20.000 TL, en fazla vade ise 36 ay olmak durumundadır. Eğer 20.000 TL’den daha fazla limite ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız size en yakın her hangi bir Akbank şubesinden daha yüksek limitli bir kerdi kartı için başvurunuzu yapabilirsiniz.

Akbank Sms İle Kredi

ATM’lerden yapacağınız kartsız işlemler ile de ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. ATM’den yapılacak olan ihtiyaç kredisi başvurusunu cep telefonu ve T.C. kimlik numaranız ile 7 / 24 yapabilme imkanına sahipsiniz. Kart kullanmadan ATM’den ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için ATM giriş tuşuna basıp, kartsız işlemler menüsünü seçip daha sonra ihtiyaç kredisi başvurusu menüsün seçtiğinizde sistem T.C kimlik numaranızı ve telefon numaranızı isteyecektir. Ekranda görülen alanlara T.C. kimlik numaranızı ve telefon numaranızı yazdıktan sonra ihtiyaç kredisi başvurunuz anında cep telefonunuza kısa mesaj olarak gelir. Olumlu olduğu taktirde yine en yakın şubeye gidip kredi kartınızı alıp kullanma şansına sahip olursunuz.

Kredi kartı başvurunuzdan sonra www.akbank.com adresinden kredi sorgulama yapabilirsiniz. Akbank kredi sorgulama için başvurularınızın ne aşamada olduğunu www.akbank.com adresindeki ‘başvurum nerede?’ menüsünden görebilirsiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI - 2 YORUM

BİR YORUM YAZ