Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

9 Şubat 2020

Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası; 1948’te yerel bir banka olarak kurulan ve günümüze kadar hızla büyüyerek gelen ve büyümeye de devam eden Akbank şuan 937 şubesiyle Türkiye’deki en büyük bankalardan biri olmayı başarmıştır. Finans anketlerinde ‘Dünyanın En Değerli 500 Bankası’ listesinde 96. sırada yer alan Akbank özel, ticari, KOBİ, uluslar arası ve bireysel bankacılık alanlarında hizmet vermektedir.

Akbank kullandığı teknoloji ve deneyimli bankacılardan oluşan kadrosuyla geniş bir kitleye hitap ederek bireysel ve kurumsal müşterilerine çeşitli hizmetler sunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra bireyselliğe önem veren Akbank müşteri odaklı bir bankadır. Bunun için yer zaman fark etmeksizin  7/24 hizmete açık olan müşteri hizmetlerinden Akbank müşteri hizmetleri telefon numarasını tuşlayarak bankanızla ilgili bilgi alabilir, bütün sorunlarınızı (çalıntı, kayıp vs.) giderebilirsiniz. Akbank müşteri hizmetlerine bağlanmak için 444 2 525 ya da 0850 22 25 25’i arayabilirsiniz.

Akbank Kolay İletişimin Adresi

Akbank kurumsal bir banka olmasından dolayı telefon bankacılığı sektöründe çağrı merkezlerine gerek duymadan tüm havale,EFT, çalıntı, kredi kartı, kayıp gibi işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Türkiye’de büyük bankalar arasında yer alan Akbank’ta müşteriler müşteri temsilcilerine bağlanmak için saatlerce beklemek zorunda kalmamaktadır. Akbank müşteri hizmetlerini numarasını ( 444 2 525 ya da 0850 22 25 25 ) aradıktan sonra sesli yanıt sistemine geldiğinizde iki defa ‘ Müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorum.’ diyerek Akbank müşteri hizmetlerine direkt bağlanmayı da deneyebilirsiniz. Ya da çağrı merkezini aradıktan sonra müşteri hizmetlerine direkt bağlanabilmek için; sesli bankacılık sisteminde ‘2’, daha sonra vadesiz mevduat işlemleriniz için ‘1’, ardından da diğer işlemler için ‘0’ı, tuşlayabilirsiniz.

Tüm bunları yaptıktan sonra müşteri hizmetlerine direkt bağlanarak müşteri temsilcinizle görüşebilirsiniz. Bunların haricinde Akbank müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için 444 25 25’i aradıktan sonra çıkan sesli bankacılık sisteminde ‘2’ tuşuna basarak 11 haneli T.C. kimlik numaranızı girip arkasından Akbank’ın müşterilerine özel sunduğu Neo kart şifrenizi girdikten sonra sistem size isminizi söyleyecektir. Sistem isminizi söyledikten sonra hemen ardından ‘9’ tuşuna basabilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Neo Kart

Neo kartın özelliklerinden kısaca bahsedecek olursak; Axess üyesi iş yerlerinde alışveriş yapıp chip-para toplayarak indirimli alışveriş imkanı yakalayabilir, kolayca taksitlendirme yapabilirsiniz. Banka kartıyla işlem yapılan ülkelerde Neo kart ile kart şifrenizi kullanarak alışveriş de yapabilirsiniz. Yine Akbank müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için kısa yol olan işlem; müşteri hizmetlerini aradıktan sonra sırasıyla 1-2-0 tuşlarına basmaktır. Yukarıda anlatılan tüm basamakları deneyebilir, müşteri hizmetlerine direkt bağlanabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerini arayıp yapabileceğiniz bir diğer işlem müşteri numarası öğrenmedir. Müşteri numarası öğrenildiğinde yapacağınız işlemler daha da kısalır. Müşteri numarası öğrenmek için bazı yollar vardır. En kolay yol olarak Akbank’ta vadesiz hesabınıza tanımlanan bankamatik kartına sahip kişiler kartın üstündeki numaraya bakıp müşteri numaralarını öğrenebilirler. Ancak bu işlemi sadece bankamatik kart sahibi müşteriler yapabilirler. Bankamatik kartına sahip olmayan müşteriler 7/24 ulaşılabilen Akbank müşteri hizmetlerini arayıp temsilcilerine bağlandıktan sonra müşteri numaralarını sorgulatabilirler. Akbank internet bankacılığı ile de müşteri numarası öğrenilebilir. Akbank internet bankacılığına giriş yaptıktan sonra menülerden ‘Hesaplarım’ adlı menüye tıklayıp tüm bilgilerinizi orada görebilirsiniz. Bir diğer yol olarak akıllı telefonlarınıza indirdiğiniz mobil uygulamalardan da yararlanabilirsiniz. Akbank mobil uygulamayı indirdikten sonra gerekli formu doldurup yine internet bankacılığında olduğu gibi ‘Hesaplarım’ adlı menüden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bütün bu anlatılanların dışında en yakın Akbank şubesine gidip görevli personelden yardım isteyerek de müşteri numaranızı öğrenebilirsiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI - 2 YORUM

BİR YORUM YAZ