Akbank Hesap Kartı Başvurusu - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Akbank Hesap Kartı Başvurusu

22 Mart 2022

Akbank Hesap Kartı Başvurusu; Günümüz teknolojisine uyum sağlayarak internet trendlerini kolayca yakalayan Akbank kolay ara yüze sahip uygulamalarıyla müşterilerinin finansal ihtiyaçlarını kolay bir şekilde karşılamayı amaçlamıştır. Bu ihtiyaçları gerek kredi kartları gerekse banka kartlarıyla desteklemiştir. Hesap ( banka ) kartları NEO ve Axess olarak ikiye ayrılıyor. Bu kartlarla işlem yapmak çok kolaydır. Neo ve axess kart kullanmaya başladıktan sonra alışverişlerinizde bol bol chip-para kazanırsınız. Yüz binlerce noktada çeşitli taksit imkanlarıyla karşılaşabilir, mil puan kazanarak uçak biletlerinizi alabilirsiniz, Akbank Neo Pos kullanan işyerlerinden 100 TL’ye kadar anında nakit para çekebilirsiniz.

Akbank Hesap Kartı Başvurusu

Bunların yanı sıra vadesiz hesapta açabilirsiniz. Peki nedir bu vadesiz hesap? Vadesiz hesap dilediğiniz an para çekme ve yatırma gibi kolay bankacılık işlemlerinizi zahmetsizce yapmanızı sağlar. Vadesiz hesapla Akbank banka kartı,kredi kartı gibi hesap kartı başvurularında da bulunabilirsiniz. Zamanınız olmadığı zamanlar için elektrik, su, doğalgaz gibi faturalarınızı otomatik ödemeyle talimatlandırabilirsiniz. ATM’lerden 14 saat boyunca para çekebilirsiniz. Hesap kartınızın şifresini de müşteri hizmetlerini arayarak belirleyebilirsiniz. Akbank hesap kartı başvurularınızı www.akbank.com adresinden ya da müşteri hizmetlerinden yapabilirsiniz.

Peki Hesap Kartına Nasıl Şifre Alacağız ?

Akbank kart şifresi almak için www.akbank.com sitesinden ‘şifre al’ butonuna tıklayarak hesap kartına şifre almak için bir adım daha yaklaşmış olursunuz. Bir diğer yol ise kısa mesajla şifre almaktır. Kredi kartı için şifre istiyorsanız büyük harflerle KKSIFRE yazıp bir tane boşluk bırakarak şifre tanımlamak istediğiniz kredi kartınızın son 4 hanesini de ekleyip 4425’e gönderebilirsiniz. Eğer Neo kartınız için şifre belirlemek istiyorsanız büyük harflerle BKSIFRE yazıp bir tane boşluk bırakarak şifre tanımlamak istediğiniz Neo kartınızın son 4 hanesini de ekleyip 4425’e gönderebilirsiniz. Ya da Akbank Direkt Internet’ten kolayca şifrenizi alabilirsiniz.

Akbank hesap kartı başvurusu yapmakta artık çok kolay. Başvuru için gerekli şartlara bakacak olursak;

  • 18 yaşından büyük olmak
  • Akbank müşterisi olmak ya da vadesiz hesap açtırmak

Eğer ki bankanın müşterisi olup bir kaç farklı ürün daha kullananlara Neo Birebir Kart veriliyor. Bankanın yeni müşterisi olup sadece mevduat hesabı kullanan müşterilere Neo Klasik Kart ve yüksek gelirli iş adamlarına Neo Business Kart veriliyor. Neo kart hesap özetlerinizi isterseniz posta yoluyla isterseniz de e-posta adresinize gönderterek takip edebilirsiniz.

Akbank Hesap Kartı Başvurusu

Akbank Hesap Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır, Akbank Neo Kart Başvurusu Nasıl Yapılır ?

  • Akbank şubeleriyle direkt olarak görüşüp başvuru yapabilirsiniz.
  • 444 25 25 telefon numarasını tuşlayarak başvuruda bulunabilirsiniz.
  • İnternet aracılığıyla da başvuru yapabilirsiniz.
  • Akbank ATM’lerinin kartsız işlem menüsünden de Neo kart için başvuru yapabilirsiniz.

Akbank Hesap Kartı Başvurusu, Axess Ek Kart Nedir Nasıl Başvuru Yapılır ?

Limiti kullanan kişinin isteğine göre belirlenen karttır. Axess ek kartına cep telefonlarınızın mesaj kısmına Ekkart yazıp 4425’e kısa mesaj göndererek sahip olabilirsiniz. Günümüz teknolojisine ayak uydurarak ister akıllı telefonlarınızdaki uygulamalardan ister internet üzerinden kimlik bilgileriniz ve adres bilgilerinizle mail adresinizi gönderdikten sonra ek kart başvurunuz alınmış oluyor. Axess ek karta başvurmanın bir diğer yolu da şubeden başvurmaktır. Size en yakın olan bir akbank şubesine gidip Axess ek kart başvurunuzu yapabilirsiniz. Neo kartta olduğu gibi Axess ek kartta da şifre alırken 444 25 25 numaralı telefonu tuşlayarak şifre alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ve yine Neo kartta olduğu gibi hesap özetlerinizi takip etmek için; ister posta yoluyla gönderterek ister e-postanıza yollatarak yararlanabilirsiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 4.5 / 5. Vote count: 2

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZ