EFT Saati Halkbankası - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

EFT Saati Halkbankası

2 Şubat 2020

"<yoastmark

EFT Saati Halkbankası

2020 yılında Halk Bankası EFT işlemleri ile aklınıza gelen bütün soruların cevaplarını size hazırladık. Size hazırlamış olduğumuz bilgilerin içinde EFT Saati Halkbankası, Halk Bankası EFT saatleri, Halk Bankası EFT sorgulama, Halk Bankası EFT limitleri, Halk Bankası EFT ücretleri, Halk Bankası EFT hesaba geçme süresi, Halk Bankası EFT yapabileceğiniz yerler gibi bir çok konu yazımızda bulunmaktadır.

Halk Bankası EFT Saatleri

Bankadan bankaya değişiklik gösteren EFT saatleri, değişik bankaların EFT saatlerinde yarım saat gibi bir fark söz konusudur. Bakıldığı zaman fazla bir süre olmamakla birlikte bazen çok gerekli zamanlarda lazım olabilir. Fakat Halk Bankası diğer bankalara nazaran EFT süresi kısa olan bankalardan. Şöyle baktığımız zaman EFT Saati Halkbankası, Halk Bankası EFT Saatleri 08.00 ile 16.30 arasındadır. Diğer bankalarla karşılaştırma yapmıştık. Şunu da söylemeliyiz ki diğer bankalar Halk bankasından yarım saat sonra başlamakta bu işe. Totalde aynı sürede hizmet veriliyor aslında. EFT talimatınız eğer öğlen arasına denk geldi ise işleminiz öğlen arasından sonra alınacaktır çünkü EFT mesai saatlerinde işleme alınır.

EFT Saati Halkbankası limitleri

Birçok bankada üst limit bulunmaktadır. EFT Saati Halkbankası içinde yapılacak EFT işlerinde üst limit 150.000 TL olarak belirlenmiştir. Bu limit sizin doğrultunuzda değiştirilebilir. İsterseniz düşürebilir, isterseniz yükseltebilirsiniz fakat yükseltmek istediğiniz miktar bankanın belirlemiş olduğu diğer bir miktardan fazla olamaz. EFT limiti yükseltme işini Halk Bankası müşteri temsilcileri ile görüşerek yapabilirsiniz.

"<yoastmark

Halk Bankası EFT ücretleri

Halk Bankası şube EFT ücretleri: 57 TL – 65 TL

Halk Bankası mobil bankacılık EFT ücretleri: 4,29 TL

Halk Bankası mobil bankacılık EFT ücretleri: 2,86 TL

Halk Bankası internet bankacılığı EFT ücretleri: 4,29 TL

Halk Bankası internet bankacılığı EFT ücretleri: 2,86 TL

Halk Bankası çağrı merkezi EFT ücretleri: 6,19 TL

Halk Bankası çağrı merkezi EFT ücretleri: 2,86 TL

2020 yılında Halk Bankası tarafından belirlenen EFT ücretleri yukarıda belirttiğimiz gibidir.

Halk Bankası EFT Hesaba Geçme Süresi

EFT işlemi verildikten sonra bir sistemde toplanmaktadır. Bütün bankaların EFT işlemleri Merkez bankasına bağlıdır, bundan dolayı sıkışmalar olmaktadır. Sıkışma olmadığı normal bir zamanda işlemin hesaba geçme süresi 5 dakika ile 20 dakika arasında olmaktadır. Sistemde bir sıkışma, yığılma var ise bu süre 45 dakikaya kadar çıkabilmektedir.

Halk Bankası EFT Sorgulama

Eğer EFT işleminiz yukarda belirttiğimiz sürelerde hesaba geçiş sağlamadıysa sorgulama yapabilirsiniz. Çağrı merkezini arayarak işleminizin durumunu öğrenebilirsiniz. Eğer bilgilerde sorun yoksa yukardaki süreler içinde geçecektir ama siz yine de sorgulama yapabilirsiniz. Bu Halk Bankasının sunmuş olduğu hizmetler içindedir.

"<yoastmark

EFT Saati Halkbankası Yapabileceğiniz Yerler

Halk Bankası’nın bütün şubelerinden, Halk Bankası mobil uygulamasından, Halk Bankası çağrı merkezinden ve son olarak Halk Bankası internet sitesi üzerinden EFT yapabilirsiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ