18 Yaş Altı Kredi Kartı Veren Bankalar - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

18 Yaş Altı Kredi Kartı Veren Bankalar

"<yoastmark

18 Yaş Altı Kredi Kartı Veren Bankalar için gerekli şartlar ve bilgiler sizin kredi kartı alabilmeniz için hazırlandı. 12 yaşından büyük olanlara bankalar bu yıl yüksek limitli kredi kartı vermektedir. Bankaların özellikle oluşturmuş oldukları bu kart 26 yaşınıza kullanabileceğiniz öğrenci kartı olarak geçmektedir. 10 bin TL’ ye kadar limitle kredi kartı ve taksitli alışveriş imkanı da sağlıyor bu kart. İhtiyacınız olan cep telefonunu veya dilerseniz bilgisayar içinde bu kartınızı kolaylıkla kullanabilirsiniz.

18 Yaş Altı Kredi Kartı Veren Bankalar Başvuru

18 yaşından küçük olanlar anlatacağımız yol ile her bankadan kredi kartını alabilecekler. Bu yöntemler geliri olmayan ev hanımları tarafından kullanılabilir. Yapmanız ve elinizde olması gereken tek şey annenizin ya da babanızın kullanmış olduğu internet bankacılığının şifresi. Bankaların hepsi ek kart imkanı sunmaktadır, bunun amacı ise ek kartı çocuğuna yada eşine vererek onsuz alışveriş yapabilmeleri için. İnternet bankacılığının şifresini biliyorsanız ek kart elinize 7 iş günü içinde gelecektir. Kullandığınız bankanın internet bankacılığına girin ve menüde bulunan kartlarım sekmesine basın.

Karşınıza gelecek olan sayfada kredi kartı başvurusunu seçin ve ardından gelen yerde bulunan ek kart istiyorum kutucuğuna basıp başvurmanız. İkamet ettiğiniz adrese kart gelecektir ve bu 7 iş günü içinde olacaktır. Ek kartın limitinin fazla olmadığını belirtmek isteriz yakalanmamanız için böyle olması daha iyi olacaktır.

"<yoastmark

18 Yaş Altı Kredi Kartı Veren Bankalar ve Nasıl Alınır

Diğer bir seçenek ise muvafakatname bu belge ile ek kart çıkarmanız mümkün nasıl mı anlatalım. Bankaların yapmış oldukları yasal anlaşmalara göre aile bireyleri için çıkartılan ek kart sayısı 10 taneyi geçemez. Eğer bankaların herhangi birinizde annenizin yada babanızın hesabı var ise muvafakatname belgesi ile yine kredi kartınız olabilir. Noterden çıkartılan bu belge ile istediğiniz yerden bankaya gidip kredi kartınızı alabilirsiniz.

Yapmanız gerekenleri şöyle anlatalım:

Annenizden ya da babanızdan bu belgeyi çıkarmasını isteyin ve ailenizden onu alın.

Herhangi bir bankada hesabınız yoksa ailenizden bir bankadan hesap açmasını isteyin vadeli ya da vadesiz olmasının önemi yok. Herkesin bir hesabının olduğunu düşünürsek bunu yapmanıza gerek kalmayacaktır.

Muvafakatname ile bankaya gidip kimliğiniz ile birlikte kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizi söylemeniz gerekecek.

Size verilecek olan formu eksiksiz bir şekilde doldurun.

Bunların hepsini yaptıktan sonra 10 iş günü içinde kredi kartınız adresinize teslim edilecektir.

"<yoastmark

Garanti Bankası 18 Yaş Altı Kredi Kartı Veriyor mu

18 Yaş Altı Kredi Kartı Veren Bankalar içerisinde Garanti Bankası da bulunmaktadır. Yapacağınız başvuru ile yine kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Bu banka da ek kart olarak hizmet vermekte olup siz 18 yaşına gelmeden size özel yeni bir kart verilmeyecektir. Ailenizin hesapları adı altında size ek kart çıkartılır bunu yapmanızın ne kadar doğru olduğu size kalmış olup yapmamanızı öneririz. Ama seçim yine de sizin.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ